مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45489 -تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 -ساعت : 16:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رجبی: در جامعه مهندسی امنیت روانی وجود ندارد

مازندشورا: فرج‌الله رجبی در اولین جشنواره نشان تعالی HSE که به مناسبت روز مهندس برگزار شد، اظهار کرد: در جریان تصویب بودجه قرار بر این بود که ۲۶۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تنخواه سرمایه‌ای فروخته شود. پیشنهاد ما این است که حداقل ۳۰ درصد این مبلغ به پیمانکارانی که کارشان تمام شده، اختصاص یابد اما مورد موافقت قرار نگرفت.

مازندشورا:رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خاطرنشان کرد که امروز دفاتر ما محلتعداد زیادی از پیمانکاران و مشاورینی است که ماه‌هاست کارشان تمام شده و امروزکسی به فریاد آنها نمی‌رسد. ما باید به فضای مهندسی کشور آنچنان که هست، بهابدهیم.

رجبی با بیان اینکه من راجع به تمام مهندسان صحبت می‌کنم، گفت: بایدهمه مهندسان زیر یک چتر قرار گیرند چرا که همه دغدغه‌ها مشترک است.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: من که در مجلس نتوانستم همکارانخودم را متقاعد کنم که ایجاد سرمایه اجتماعی هزینه‌بر است و یکی از هزینه‌هایش ایناست که ما انسان‌هایی باشیم که از امنیت شغلی و حرفه‌ای انسان‌ها پاسداری کنیم امااز شما (آخوندی) می‌خواهم در هیات دولت این زحمت را بکشید.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه طی سال گذشته جلساتبسیاری با پیمانکاران، مهندسین مشاور و انبوه‌سازان در سطوح مختلف برگزار کرده‌ام،گفت: فرآیند کلی این جلسات نشان می‌دهد در جامعه مهندسی امنیت روانی وجود ندارد.

رجبی بیان کرد: یکی از پیمانکاران می‌گفت ما میلیاردها تومان از دولتطلبکاریم. وقتی سراغ طلبمان رفتیم، یک مسئول در جواب ما گفت: مگر روزی که از مادرزاده شدید، با پول آمدید! این اوج ناامنی شغلی در حوزه مهندسی است. پیمانکاران ومشاوران اعتمادشان را به سیستم پاسخگو از دست داده‌اند.

وی تاکید کرد: از بیان این واژه عذر می‌خواهم ولی نباید این طور فکرکنیم که وقتی خرمان از پل گذشت و مهندس کار ما را انجام داد، به تعهداتمان پایبندنباشیم.

انتهای پیام


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - پیمانکاران - امنیت - اینکه - مهندسان - می‌خواهم - ندارد - روانی - جامعه - ساختمان -

نظر شما در مورد : رجبی: در جامعه مهندسی امنیت روانی وجود ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*