سخنی با خطیب و امام جمعۀ محترم شهر بابلسر

تاریخ انتشار : دوشنبه 07 اسفند 1396 - ساعت : 09:45

کد مطلب: 45534 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بیانیه شورای هماهنگی اصلاح طلبان بابلسر؛

سخنی با خطیب و امام جمعۀ محترم شهر بابلسر

اختصاصی مازندشورا: دیر زمانی نیست که آقای قلی پوربر مسند امامت جمعۀ بابلسر تکیه زده و بعضا به سخنان ایشان مستقیم یا بواسطه استماع و دقت و توجه می کنیم .

اختصاصی مازندشورا: دیر زمانی نیست که آقای قلی پوربر مسند امامت جمعۀ بابلسر تکیه زده و بعضا به سخنان ایشان مستقیم یا بواسطه استماع و دقت و توجه می کنیم .
شهرستان و شهر دانشگاهی ما به جهات مختلف، مهجور و مظلوم واقع شده است.قریب به اتفاق مدیران سیاسی تا سایر دوائر و نهادهای دیگر، غیر بومی و نا آشنابه موقعیت شهرستان و بی تعلق به آن هستند و سرمایه های انسانی این شهر و شهرستان، تعمدا تلف می شوند.


و اما بعد:
آقای قلی پور خرق عادت نموده در جایگاه امیر و والی و حاکم مطلق مدیر ارشد استان مازندران را با عتاب و تشر، تهدید نموده است. البته در تمام سخنانش بعنوان لیدر مدعی یک جریان مخالف دولت و بویژه اصلاح طلبان و اعتدالیون با چاشنی نخ نما و رنگ باختۀ "فتنه" به اکثریت ملت که چون او نمی اندیشند و به کاندیداهای مورد حمایت شان رأی ندادند اهانت و حمله می کند.


ضمن احترام به همشهریان و منصب امامت جمعه، نکات ذیل را به ایشان متذکر می شوم:
۱) آقای قلی پور از کدام جایگاه، تهدید می کند؟ آیا در شرح وظائف ایشان، عزل و نصب مدیران دولتی هم آمده است؟
آیا ایشان از تأکید امام (ره) مبنی برعدم دخالت ائمۀ جمعه در عزل و نصب و تضعیف دولت، بی خبرند یا نظر خود را نافذتر از نظر امام می داند؟ آیا ایشان در عزل و نصب قضات محترم و رؤسای دوائر قضائی هم دخالت کرده و شهامت حمله و تهدید دارند؟
۲) آقای قلی پور، به رأی ملت، وقعی می نهند؟
از نظر ایشان که حامی رقیب آقای روحانی بود و از هیچ تلاشی فروگذار نکرد اکثریت حامی دولت، حق ندارند منطبق بر ارادۀ خویش و رویکرد دولت شاهد نصب مدیران باکفایت همسو با دولت باشند؟آیا برای نصب مدیران باید از ایشان استعلام شود؟
مثل آقای قلی پور در سطح کشور و استان،  چه تعداد، روحانی و امام جمعه وجود دارند؟ اگر بنا باشد امثال ایشان چنین بی محابا به دولت و مدیران ارشد دولت حمله و آنان را تهدید کنند چه وجاهتی برای مدیریت کشور و استقلال دولت باقی می ماند؟
۳) آیا آقای قلی پور که باید نماد وحدت و امام جمعه ای برای همه باشند مجازند تریبون یک اقلیت رو به کاستی باشند یا باید محور وحدت همگانی باشند؟
بیش از ۷۰% شهروندان به آقای روحانی رأی دادند. ایشان با کدام مجوز، اینانی را که قادر به انتخاب رئیس جمهور ونمایندگان مجلس و خبرگان و شورا هستند نابالغ و قاصر از تشخیص و درک شرایط منطقه و صلاحیت مدیران شهرستان و طرف مشورت قرار گرفتن مدیر ارشد استان و خود را فصل الخطاب و عقل کل و چهرۀ برتر و حق مطلق می دانند؟
۴) ادعای ایشان این است که برخی از منصوبان استاندار محترم مازندران که توسط شورای نگهبان، رد صلاحیت شده اند نباید بر مسند مدیریت بنشینند.
اولا بطور مشخص بفرمایند کدام مصداق، ایشان را برآشفته است؟ ثانیا مستند به کدام فرمان با مواد قانونی، چنین تحکم می کنند؟
شورای نگهبان، حق ندارد در مورد صلاحیت مدیریتی مدیران نظر دهد لذا مرجع استعلام برای صلاحیت مدیران نبوده و به ایشان هم چنین نیابتی داده نشد که مدعی باشد.
نیز از رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تا وزیر محترم اطلاعات و ... از رد صلاحیت شدگان شورای نگهبانند که اولی،  منصوب رهبری در مجمع و دومی، برخوردار از بالاترین تعداد رأی اعتماد مجلس می باشند.
۵) از اواخر جنگ، قلیلی از ائمۀ جمعه، رویه ای چون مشی آقای قلی پور داشتند که همواره با مخالفت و تذکر مؤکد امام مواجه می شدند.  نیکوست ایشان به صحیفۀ نور مراجعه کنند و تصدیق فرمایند.
۶) آقای قلی پور و همفکران عزیز ایشان می دانند که ملت، اراده کرده است شوم ترین دولت تاریخ ایران که برای رئیس آن از خدا و پیامبر و ائمه و قرآن و امام و ...فراوان هزینه شد و معجزۀ هزارۀ سومش خواندند و اکنون در جبهۀ اپوزیسیون ایفای نقش می کنند تکرار نشود.
بنا نیست ملت، به کسی رأی دهد اما پسا انتخابات، اختیار دولت در دست و ارادۀ رقیب دولت قرار گیرد! چقدر مضحک است چنین فهمی از انتخابات و دموکراسی و مدنیت!؟
۷) حتما صدای مازنی ها در حمایت از استاندار هوشمند به سبب انتصابات اخیر، خصوصا شخصیت های برجسته و وارسته و فرهیخته و شایسته ای چون احمد (مجید) حسین زادگان و دختر شهادت و ایثار و غربت، سمیه قاسمی طوسی به گوش ایشان خواهد رسید.در همین مجال از مازنی های حامی و حتی رقیب دولت می خواهیم از این ذخائر کم نظیر، حمایت و دفاع کنند.
۸) ضمن سپاس از استاندار محترم واستدعا از ایشان و تیم همراه و همکارشان بویژه جناب حسین زادگان خاضعانه و فروتنانه می خواهیم با درک موقعیت شهرستان بابلسر که حضورا تشریح و تبیین شد دوستان خود را از مشورت و تصمیم سازی، محروم نکنند.

نویسنده :

برچسب ها : #بیانیه شورای هماهنگی اصلاحطلبان بابلسر؛سخنی با خطیب و امام جمعۀ محترم شهر بابلسر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سخنی با خطیب و امام جمعۀ محترم شهر بابلسر

*

*


X https://sport45.site/