مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4556 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در مراسم تشییع آتش نشان شهید

قالیباف: باید از منفعت گرایی دوری کرد

مازندشورا: شهردار تهران با تاکید بر اینکه باید از هر نوع منفعت گرایی دوری کرد، گفت: همه مکلفیم تا با احترام به خون شهدا تلاش کرده و با نگاهی مثبت به جلو حرکت کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|محمدباقر قالیباف در مراسم تشییع پیکر آتش نشان شهید علی قانع که صبح امروز یکشنبه از مقابل ساختمان شهرداری تهران برگزار شد، سخنانش را با تبریک و تسلیت به خانواده شهید قانع و همچنین مردم تهران و مسئولان شهری آغاز کرد و گفت: مایه افتخار ماست که در مجموعه‌ای توفیق همکاری و تلاش را داریم که کنار ارائه خدمات به مردم در هر زمانی که لازم باشد برای حفظ جان شهروندان، جان خود را نیز تقدیم کرده و وظیفه و انسانیت را بر منافع فردی ترجیح می‌دهیم.قالیباف با بیان اینکه آتش نشانان برای کمک به همنوع خود رشادت می‌کنند، ادامه داد: خداوند را شاکریم که در مجموعه ما شهید علی قانع‌ها و امید عباسی‌ها فعالیت داشتند و در مجموع بیش از 23 شهید در حین انجام مأموریت برای حفظ جان و مال مردم تقدیم نظام و انقلاب شده‌اند. علاوه بر آن تعدادی از آتش نشانان نیز در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند که این هم افتخاری برای ماست.
شهردار تهران با اشاره به شرایط فعلی منطقه اظهار کرد: اینکه در منطقه‌ای پر تلاطم ایران از چنین امنیتی برخوردار است یک اتفاق نیست بلکه این امنیت ثمره خون شهدا و ایثارگرانی است که برای امنیت من و دیگران جان خود را به خطر انداخته و امروز ما در چنین امنیتی زندگی می‌کنیم.
قالیباف با بیان اینکه امیدوارم توفیق عمل به خواسته‌ها و موارد مورد تاکید شهدا درباره جمهوری اسلامی را داشته باشیم، افزود: همه ما مکلفیم که با احترام به خون شهدا تلاش کرده و با نگاهی مثبت رو به جلو حرکت کنیم و از هر نوع منفعت‌گرایی دوری کردیم.
شهردار تهران در پایان ابراز امیدواری کرد که بتوان راه شهدا و امام را تحت رهبری مقام معظم رهبری به جلو پیش برد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - قالیباف - اینکه - شهردار - امنیتی - امنیت - رهبری - شده‌اند - تقدیم - تشییع - امروز - توفیق - مراسم - نشانان -

نظر شما در مورد : قالیباف: باید از منفعت گرایی دوری کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها