تاریخ انتشار : دوشنبه 07 اسفند 1396 - ساعت : 16:31

کد مطلب: 45584 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طبق نظر نهایی کمیته نظام‌مهندسی؛

10کاندیدای نظام‌مهندسی چهره سال96 راه و ساختمان مشخص شدند

مازندشورا: کمیته نظام‌مهندسی جشنواره چهره سال، استان‌های فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، تهران، گیلان، قزوین، زنجان، گلستان، اردبیل و قم را به‌عنوان کاندیدای این کمیته در جشنواره چهره سال 1396راه و ساختمان معرفی کردند.

مازندشورا:برمبنای نظرات کارشناسی این کمیته شاخص‌های «حقوق شهروندی»، «ترویج مقرراتملی ساختمان»، «شناسنامه فنی و ملکی»، «شفافیت عملکرد» و «ترویج اخلاق حرفه‌ای» معیار ارزیابی کمیته نظام‌مهندسی در استان‌های مختلفقرار گرفت که در مجموع رأی اعضای کمیته نسبت به 10 استان مذکور در راستای اجرای شاخص‌هایفوق مثبت ارزیابی شد.

گفتنی است با اعلام کاندیدای کمیته نظام‌مهندسی، رأی‌گیری از 7 تا 15 اسفندماهبرگزار می‌شود تا چهره سال طبق آرای مردمی انتخاب شود، ضمن اینکه اختتامیه جشنواره17 اسفندماه برگزار و به کلیه کاندیدها لوح سپاس و نفر اول هر دسته در این روز اعلاممی‌شود.

کاربران می‌توانند از تاریخ 7اسفند ماه تا 15اسفنداز طریق پیامک، کدکاندیدای مورد نظر خود درهر گروه را به شماره 22853529-021 ارسال و یا از طریقسامانه رأی‌گیری در تلگرام به آدرس http://t.me/topiran_bot نسبت بهانتخاب چهره سال صنعت راه و ساختمان اقدام کنند.


منبع : صما

برچسب ها : #کمیته #ساختمان #نظام‌مهندسی #رأی‌گیری #ترویج #ارزیابی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 10کاندیدای نظام‌مهندسی چهره سال96 راه و ساختمان مشخص شدند

*

*


X https://sport45.site/