جلوگیری از خودرو‌های حمل زباله در محور هراز با دستور دادستان آمل/ افزایش تصادفات در منطقه سه راه بلده

تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اسفند 1396 - ساعت : 12:29

کد مطلب: 45785 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه آمل مطرح کرد

جلوگیری از خودرو‌های حمل زباله در محور هراز با دستور دادستان آمل/ افزایش تصادفات در منطقه سه راه بلده

مارندشورا: رئیس پلیس راه آمل گفت: با دستور دادستان اجازه عبور خودروها برای تخلیه زباله در منطقه عمارت داده نمی‌شود.

مازندشورا:قربان ذبیحی‌نژاد در گفت‌و‌گویی به نامه دادستان شهرستان آمل درباره توقف خودرو‌های حامل زباله در محور هراز اشاره کرد و افزود: بنا به دستور و نامه دادستان شهرستان آمل مبنی بر توقف ماشین‌های حمل زباله به منطقه عمارت با همکاری نیروی انتظامی‌ اقدام به توقف خودروها کردیم.

وی با اشاره به اتمام فرصت دو ماهه دادستان به مشخص شدن وضعیت زباله عمارت تصریح کرد: دادستان در نامه ارسالی گفت بنا به مشکلات زیست محیطی و واریز شیرابه به محور هراز و فرصت دو ماه به شهرداری بابت حل این مشکل و گذشت سه ماه از نامه اقدام به توقف باید کرد و اجازه تخلیه در عمارت را نباید داد.

رئیس پلیس راه آمل با بیان اینکه حدفاصل 700 متری قبل و بعد از سه راه بلده تصادفات رو به افزایش است، تصریح کرد: شایعه ریختن گازوییل در منطقه وجود داشت که محرز نشد اما باید شکل فنی این منطقه بررسی شود.

این مسئول به روزانه یک تصادف در روزهای بارانی در این منطقه اشاره کرد و گفت: گاها پیش آمده که چهار الی پنج تصادف در این منطقه در روزهای بارانی پیش بیاید و در یک روز 9 تصادف هم رخ داد.

ذبیحی‌نژاد افزود: در ابتدا تصور می‌کردیم که با افزایش تابلو و چراغ‌های چشمک زن مشکل حل می‌شود که متاسفانه تغییری انجام نشد.

وی با بیان اینکه پل بلده پاسخگوی نیاز مردم نیست، ادامه داد: طبق صحبت‌های مسئولان منطقه در فکر احداث یک پل روگذر در منطقه هستند و باید برای کوتاه مدت و حل مقطعی منطقه فکری کرد.

رئیس پلیس راه آمل با اشاره به دیگر نقطه بحرانی آمل از لحاظ تردد گفت: پلیس راه قدیم آمل در 6 ماهه دوم سال چند فقره تصادف فوتی هم داشت.

این مسئول با بیان اینکه طبق صحبت با رئیس اداره راهداری تصمیم بر این شد که بزودی دوربرگردانی یک طرفه به سمت آمل ایجاد شود، خاطرنشان کرد: برای حل مشکل پلیس راه قدیم 10 روز به راهداری وقت داده شد تا مشکل مربوطه حل شود.

ذبیحی‌نژاد با اعلام اینکه در دوطرف این منطقه مدرسه وجود دارد، اظهار کرد: پل عابر پیاده وجود دارد اما به دلیل وجود نقص در فنس‌کشی برخی از خیابان عبور می‌کنند که موجب تصادف می‌شود.

وی درباره معضل بریدگی اکسین و تصادف بسیار آن منطقه گفت: در کوتاه مدت چراغ چشمک زن نصب شد اما به دلیل مسیر هندسی راه و وجود شیب و دیدکم راننده پاسخگو نیست.

رئیس پلیس راه آمل اظهار کرد: با وجود وضع موجود نگران این هستیم که با تکمیل استادیوم کاله و دیگر پروژه‌های اکسین وضعیت تردد منطقه چه خواهد شد و آیا با این بردیگی غیراستاندارد می‌خواهند راننده‌ها را هدایت کنند؟

این مسئول با ابراز نگرانی از این بردیگی گفت: راه و شهرسازی قول‌هایی در خصوص بستن بریدگی و احداث یک دوربرگردان استاندارد داده شد اما تا به حال شاهد تغییر مثبتی در آن بخش نبودیم.

ذبیحی‌نژاد با بیان اینکه تردد کمپرسی‌ها از جنوب به شمال و از معادن است، خاطرنشان کرد: اداره راه باسکول حین راه قبل از پلیس راه نصب کرد و باسکول پلیس راه برای کامیون و تریلی است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه با نصب باسکول 60 تنی در پلیس راه آمل اضافه توناژ به صفر رسیده، گفت: 6 ماهی است که وضعیت اضافه توناژ در محور هراز تحت کنترل است و دیگر شاهد افزایش توناژ در محور هراز نیستیم.

 


منبع : بلاغ

برچسب ها : #جلوگیری از خودرو‌های حمل زباله در محور هراز با دستور دادستان آمل/ افزایش تصادفات در منطقه سه راه بلده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلوگیری از خودرو‌های حمل زباله در محور هراز با دستور دادستان آمل/ افزایش تصادفات در منطقه سه راه بلده

*

*


X https://sport45.site/