مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4581 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران :

عملیات افزایش ضریب ایمنی در راه های مازندران با شتاب در حال اجراست

مازندشورا: مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات گسترده ایمن سازی در سطح محورهای استان خبر داد و گفت : به منظور حجم بالای تردد مسافرین به مازندران عملیات ایمن سازی محورهای این استان با شتابی مضاعف در دست اجراست

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس حیدر نوروزی با بیان این مطلب افزود : این اداره کل تمام توان خود را بکار گرفته تا مسافرین در کمال آرامش و امنیت در سطح جاده های این استان تردد نمایند.  

وي ضمن تأكيد بر استفاده بهينه از امكانات وداشته هاي موجود در ادارات تابعه اظهار داشت: بايد با توان مديريتي بالا وتدبير و درايت از تمامي ابزارها و تجهيزات موجود بهره جست و براي ايمن سازي و حفظ محورهاي تحت پوشش تلاش شبانه روزي نماييم.

مهندس نوروزي اظهار داشت : از این با برنامه صورت گرفته اقدامات در خور توجهی در مقوله ایمن سازی محورهای استان در طي دو سال گذشته دست اجرا بوده که از جمله آنها اجراي عمليات روكش آسفالت در تمامي محورهاي شرياني و اصلي استان و همچنين نصب بيش از 145 كيلومتر نيوجرسي اشاره نمود.

وي ادامه داد : با اجراي دوعمليات مذكور آمار تصادفات رخ به رخ در سطح جاده ها به شدت كاهش داشته كه اين مهم ما را در راه رسيدن به اهداف والاي اين مجموعه كه همانا ارتقاء ايمني و كم نمودن آمار تصادفات است ، دلگرم مي كند. 

مديركل راه و شهرسازي استان  حفظ وحراست از راهها را از مهمترين وظايف اين اداره كل برشمرد وافزود: امروزه به منظور كاهش تعداد و شدت تصادفات و بالطبع كاهش خسارتهاي وارده ، طرح حذف نقاط پرحادثه به عنوان بخشي از سيستم مديريت ايمني اجرا مي شود ، از اين رو در طي دو سال اخير بيش از 160 نقطه از نقاط پر حادثه استان ، آشكار سازي و ايمن سازي گشت.

مهندس نوروزي تصریح نمود: پاکسازی و زیبا سازی سراسري حریم راههاي تحت پوشش به طور مدون و مستمر ، نصب انواع تابلوهاي اخباري ، اطلاعاتي و انتظامي (بيش از 100 هزار عدد) ، بهبود وضعیت حفاظ ها و نگهداری روشنایی محورها (بيش از 300 كيلومتر) ، اجراي خط کشی (7700 كيلومتر) ، احداث دوربرگردان (بيش از 12 مورد) و ... از جمله اقدامات ايمن سازي بوده كه در دو سال اخير به اجرا در آمده است

گفتني است مازندران 10310 کیلومتر راه ارتباطي دارد.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - كيلومتر - اجراي - تصادفات - مهندس - اداره - اقدامات - نوروزي - ايمني - اظهار - گرفته - موجود - شهرسازی - تمامي - محورهاي -

مطالب مرتبط با : عملیات افزایش ضریب ایمنی در راه های مازندران با شتاب در حال اجراست
نظر شما در مورد : عملیات افزایش ضریب ایمنی در راه های مازندران با شتاب در حال اجراست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها