مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4585 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر امور اقتصاد و دارایی:

کرامت جامعه ما مدیون روحیه ایثارگری بزرگانی همانند علی قانع است

مازندشورا: در مراسم تشییع پیکر شهید آتش نشان در خیابان بهشت شخصیت هاسی زیادی حضور داشتند که در میان آنها علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد ودارایی نیز دیده می شد که این امر جای این سوال را مطرح می کند که چرا طیب نیا در این مراسم شرکت کرده است؟

مازندشورا:

بلدیه|علی طیبب نیا با عرض تسلیت به جامعه آتش نشانان گفت: شهید علی قانع و همکارانشان همه خطرات و ریسک ها را به جان می پذیرند تا آرامش،آسایش و امنیت را برای مردم تامین کنند.
وی افزود: وظیفه ی بنده بود که به پاس قدر دانی از خدمات و زحمات این شهید بزرگوار، به نمایندگی از سایر همکارانم در این مراسم شرکت کنند ومراتب قدردانی وتسلیت خود را خدمت جامعه آتش نشان و خانواده بزرگوار این شهید اعلام کنم .
وزیر امور اقتصاد ودارایی در پاسخ به این پرسش که چگونه می شود از کسانی که در هنگام خدمت و عملیات جان فشانی می کنند قدردانی کرد که به عنوان مثال شهید خطاب می شوند گفت: به طور قطع همین طور است و خوشبختانه در تمامی دوران سال های بعد از انقلاب در نهاد ها و سازمان های مختلف از افرادی برخوردار بودیم که با روحیه جهادی و ایثار گری وظایف و ماموریت های خود را انجام داده اند و اگر توانسته ایم از فراز و نشیب های این دوران عبور کنیم بخاطر همین روحیه ای ایثار گر ی وجهادی است.
وی تاکید کرد: خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی وآموزه های امام خمینی افراد همانندی علی قانع در جامعه وجود دارد که فرهنگ ایثار گری را ترویج می کنند و عزت و کرامت جامعه ما مدیون روحییه شهادت طلبی وایثارگری بزرگانی همانند شهید علی قانع است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - ایثار - روحیه - دوران - خوشبختانه - انقلاب - قدردانی - همانند - کرامت - مدیون - بزرگانی - اقتصاد - بزرگوار -

نظر شما در مورد : کرامت جامعه ما مدیون روحیه ایثارگری بزرگانی همانند علی قانع است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها