مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4587 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 15:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حافظی:

تصویب لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی

مازندشورا: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، درخواست کرد: یکی از ماندگار ترین کارها در شورا این است که هر چه سریعتر لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود.

مازندشورا:

بلدیه| رحمت اله حافظی در جریان برگزاری دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورا ضمن تسلیت شهادت علی قانع آتش نشان فداکار، اظهار کرد: سال گذشته 140 میلیارد تومان اعتبار از محل 2 درصد عوارض برای ارتقای تجهیزات آتش نشانی مصوب شد که بر اساس آخرین گزارشات تاکنون 25 میلیارد تومان از این منابع به آتش نشانی پرداخت شده است.
وی با اشاره به لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی، گفت: برای این لایحه ابتدا شهرداری بودجه هزار میلیارد تومانی پیش بینی کرده بود. این لایحه طی جلسات متعدد در نهایت به 600 میلیارد تومان در طی برنامه پنج ساله تقلیل یافت و در بررسی این لایحه در صحن، اعضا بر ارائه لایحه محل تامین درآمد از سوی شهرداری تاکید کردند که این لایحه آماده شده است و در هفته جاری در دستور کار صحن قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری همچنین تصریح کرد: امیدواریم این لایحه با همکاری اعضای شورای شهر به تصویب برسد تا برای تامین منابع مالی پیش بینی های لازم صورت گیرد و سازمان آتش نشانی نیز از این فرصت برای ارتقای تجهیزات استفاده کند.

حافظی همچنین به لایحه توسعه بهبود خدمات آتش نشانی اشاره کرد و گفت: این لایحه در حال حاضر در دستور کار دو کمیسیون معماری وشهرسازی و برنامه و بودجه است و امیدواریم این لایحه سریعتر به صحن ارائه شود.

بر اساس گزارش سایت شورای اسلامی شهر تهران، وی در پایان از شهرداری تهران خواست تا برای بهبود وضعیت خانواده شهید قانع، آتش نشان فداکار اقدامات لازم را داشته باشد؛ زیرا خانواده این شهید در اطراف شهر اسکان دارند و نیاز است به شهر تهران منتقل شوند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لایحه - نشانی - تجهیزات - میلیارد - تومان - حافظی - تهران - شهرداری - همچنین - خدمات - کمیسیون - امیدواریم - شورای - خانواده - تصویب - بهبود - دستور - تامین - اشاره - منابع - ارتقای - رسانی - بودجه - ارائه - برنامه - فداکار -

نظر شما در مورد : تصویب لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها