مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4589 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 16:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:

شورا فضای تعامل ، همکاری و همفکری است نه سیاسی کاری

مازندشورا: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فضای های سیاسی به وجود آمده به نفع هیچ کسی نیست و شایسته است وظیفه اصلیمان که همانا خدمتگزاری به مردم است را انجام دهیم.

مازندشورا:

بلدیه| مهدی چمران در دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به تنش های سیاسی پیرامون برخی موضوعات گفت: فضاهای سیاسی که ایجاد می شود قطعا و یقینا به نفع هیچ کدام از اعضای شورا نیست و مردم نیز از این برخورد ها و تنش ها استقبال نمی کنند.وی ادامه داد: شورا محل جمعی فکر کردن و تعامل و همکاری است ، فضایی است که در آن با وجود تضارب آرا تصمیمات تخصصی گرفته می شود و در این فضا تنش های سیاسی جای ندارد.
چمران با اشاره به دیدار اعضای شورا با مقام معظم رهبری در ابتدای کار چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت : در آن دیدار مقام معظم رهبری تاکید کردند دوره ای که از شورا ها گذشت دوره ای بود که افکار مختلف در کنار هم کار می کردند و این یعنی اصل همفکری و مشورت.
رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز تصریح کرد: ما نیز با اقتدا به سخنان مقام معظم رهبری باید همین رویه را در پیش گیریم و در کنار تضارب آرا به وظیفه اصلیمان که همانا خدمت گزاری به مردم است بپردازیم.
چمران افزود: در شورا نیازی به تنش نیست و بهتر است وقتمان را به بررسی تخصصی لوایح و مصوبات اختصاص دهیم تا برای مردم و برای شهرمان مسائل را به صورت تخصصی و کارشناسی بررسی کنیم تا بهترین تصمیم گرفته شود.
چمران گفت : آمدن ما به شورا یک آزمایش الهی است آزمایشی که ما باید انتخاب کنیم می خواهیم خدمتگزار مردم باشیم یا به دنبال مسایل دیگر برویم .
 
وی ادامه داد : این لطف و مرحمتی است که خداوند نصیب ما کرده و باید سعی کنیم همین هدف یعنی خدمتگزاری به مردم را در سرلوحه کار خود قرار دهیم تا از این آزمایش سربلند بیرون آییم به مانند شهدا .


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیاسی - چمران - تخصصی - شورای - رهبری - تهران - اسلامی - گرفته - آزمایش - دیدار - بررسی - تضارب - اشاره - تعامل - تاکید - همکاری - همفکری - اعضای - ادامه -

نظر شما در مورد : شورا فضای تعامل ، همکاری و همفکری است نه سیاسی کاری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها