مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4590 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 16:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دوستی در جلسه شورای شهر پیشنهاد داد

ایجاد بورس محصولات برای رونق کسب و کار خیابان 17 شهریور

مازندشورا: نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران،گفت: در موضوع خیابان 17 شهریور کسبه متضرر شدند و برای بازگشت رونق اقتصادی می بایست در آنجا بورس بازار ایجاد کنیم.

مازندشورا:

بلدیه| اسماعیل دوستی در دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به معضلات اهالی ساکن خیابان 17 شهریور ،گفت:با صحبتی که من با اهالی این محدوده داشتم به این نتیجه رسیدیم که این محور را نمی شود باز کرد اما نیاز به مدیریت مستقر در آنجا بیش از پیش احساس می شود.
دوستی افزود: به نظر می آید اقداماتی که در این محدوده انجام شده از ابتدا بدون نقشه راه صورت گرفته و امروزه معضلات متعددی گریبان ساکنان این محدوده را گرفته است.

وی در ادامه پیشنهاداتی برای رفع معضلات این محدوده بیان کرد و گفت: استقرار مدیریت واحد در راستای هدایت دائم در این محدوده ، ایجاد بورس محصولات از جمله بورس لوازم خانگی یا در زمینه های دیگر و نیز استقرار پایگاه پلیس در راستای تامین رفاه و امنیت و آسایش ساکنان از جمله راههای برون رفت از این معضل است.

بر اساس گزارش سایت شورای اسلامی شهر تهران، دوستی افزود: کسبه‌های این محور تا قبل از اجرای این طرح رونق اقتصادی خوبی داشتند و با اجرای این طرح باید بپذیریم که آنان متضرر شدند از اینرو باید بورس بازار در این محور ایجاد کنیم تا رونق اقتصادی به کسبه این محور بازگردد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محدوده - دوستی - معضلات - ایجاد - استقرار - ساکنان - راستای - اقتصادی - اجرای - گرفته - مدیریت - خیابان - محصولات - شهریور - اهالی - شورای - افزود -

نظر شما در مورد : ایجاد بورس محصولات برای رونق کسب و کار خیابان 17 شهریور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها