مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4593 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسکن مهر پردیس فردا رسما افتتاح می‌شود

مازندشورا: فردا صبح ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس واقع در محله ایرانشهر افتتاح می شود.

مازندشورا:

بعد از آن‌که سه بار افتتاح پردیس به دلیل نبود برخی انشعابات و مشکل آب آشامیدنی بهداشتی لغو شد، صبح فردا (دوشنبه) قرار است ۴۵۵۰ واحد واقع در محله ایرانشهر فاز ۱۱ با تامین آب سالم و بهداشتی و خدمات زیربنایی و روبنایی به بهره‌برداری برسد. البته طی روزهای اخیر تحویل برخی واحدها به شکل غیررسمی آغاز شده که فردا مراسم رسمی افتتاح برگزار می‌شود.

در این خصوص عضو هیات مدیره شرکت عمران از تکمیل ۴۵۵۰ واحد محله ایرانشهر خبر داد و گفت: کلید برخی واحدها از قبل به متقاضیان داده شده بود که در روزهای اخیر کلیدهای ضدسرقت به آنها تحویل شد و جوسازی هایی که در این زمینه صورت گرفت سوء تفاهمی بیش نبود.
حبیب‌الله طاهرخانی افزود: کلیه تاسیات زیربنایی و روبنایی و فضای سبز حتی فضای بازی کودکان و مسیر سلامت واحدهای مذکور آماده شده است. حتی سعی کردیم چند واحد تجاری هم آماده کنیم؛ زیرا برخلاف رویه‌ی سابق برخی پروژه‌های مسکن مهر، معتقدیم نباید به تحویل واحد اکتفا شود و باید محله تحویل داده شود.
وی درخصوص آماده سازی تونل سلام گفت: تونل سلام تا حد زیادی آماده است و فقط باید تاسیسات تکمیلی همچون جت فن نصب شود. فعلا امکان تردد در تونل وجود دارد و در آینده افتتاح رسمی می شود.
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که اغلب متقاضیان سهم آورده خود را پرداخت کرده‌اند گفت: متقاضیانی که ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را پرداخت کرده‌اند فرآیند تحویل واحد به آنها شروع می‌شود.

متقاضیانی هم که قراردادشان تحویل شده زمانی که مبلغ مورد نظر را پر کنند واحد شان در زون افتتاح تحویل می‌شود. تخصیص واحد بیش از٨٠درصد واحدها در زون افتتاح وسایر زون های فاز ١١انجام شده است.
طاهرخانی درباره نحوه آماده‌سازی خدمات روبنایی و محوطه‌سازی به ایسنا گفت: بخشی از هزینه نهایی آماده سازی خدمات روبنایی و مباحث محوطه سازی از محل منابع داخلی شرکت عمران تامین شده و بخشی نیز از طریق آورده متقاضیان تامین شده و در حال حاضر سه مدرسه، مسجد، کلانتری و چهار مجتمع تجاری در فاز ۱۱ آماده است.


منبع : اقتصاد آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تحویل - آماده - افتتاح - روبنایی - متقاضیان - عمران - واحدها - خدمات - تامین - آورده - تجاری - کرده‌اند - متقاضیانی - بهداشتی - پرداخت - ایرانشهر - روزهای - پردیس - مدیره - زیربنایی - طاهرخانی -

نظر شما در مورد : مسکن مهر پردیس فردا رسما افتتاح می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها