مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4609 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 -ساعت : 10:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران:

بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز و کودکان تخلف است

مازندشورا: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با تاکید بر تخلف بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز و کودکان توسط پیمانکاران خدمات شهری، از برخورد جدی سازمان مدیریت پسماند با پیمانکاران متخلف خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|حسین جعفری، گفت: اگر موردی از بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران خدمات شهری اعلام شود قطعا با این تخلف برخورد جدی می‌شود. برابر قراردادهای فی مابین شهرداری و پیمانکاران خدمات شهری، استفاده از کودکان تخلف محسوب می شود.وی با رد هرگونه استفاده از کودکان در موضوع خدمات شهری و حوزه بازیافت تاکید کرد: متاسفانه آنچه که شهروندان در سطح تهران مشاهده می کنند بکارگیری کودکان در پدیده شوم زباله گردی که توسط افرادی سودجو انجام می شود، است. درحقیقت این کودکان توسط این افراد استثمار شده و در سطح شهر تهران برای زباله گردی به کار گرفته می شوند.
وی ادامه داد: این امر تنها با مشارکت و همت شهروندان حذف خواهد شد. معتاد نیازمند زمانی از زباله گردی دست می کشد که منبعی برای تولید درآمد وجود نداشته باشد. در حال حاضر در تهران 18.6 درصد تفکیک زباله داریم درحالی که بضاعت شهر تهران 30 درصد است؛ درحقیقت یک بخش از زباله خشک تهران از مبادی غیرمجاز جمع آوری می شود که قطعا مطلوب نیست.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران تاکید کرد: این پدیده شوم زمانی رفع خواهد شد که مردم همراهی کنند و زباله خشک خود را با زباله های تر مخلوط نکنند و پس از جداسازی به پیمانکاران مشخص، غرف بازیافت و یا به موسسات خیریه برای پیشبرد اهداف خیر آنها تحویل دهند.
جعفری در تشریح بکارگیری اتباع بیگانه نیز گفت: اتباع نه در شهرداری تهران که در همه جای کشور وجود دارند. اتباع در کشور به دو بخش دارای مجوز کار و فاقد مجوز تقسیم می شوند. قطعا کار اتباع مجاز منعی ندارد البته میزان بکارگیری اتباع بیگانه مجاز نیز مشخص است و باید در حد معین باشد.
وی افزود: اگر تخلفی انجام شود و اتباع بیگانه غیرمجاز توسط پیمانکار بکار گرفته شوند تخلف است و در صورت گزارش با موارد تخلف برخورد می‌شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - اتباع - زباله - کودکان - بکارگیری - بیگانه - شهرداری - خدمات - پیمانکاران - غیرمجاز - پدیده - مدیریت - درحقیقت - زمانی - گرفته - شهروندان - بازیافت - مدیرعامل - جعفری - پسماند - برخورد - استفاده - تاکید -

نظر شما در مورد : بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز و کودکان تخلف است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها