اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز طی دو مرحله در مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت : 10:48

کد مطلب: 46111 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز طی دو مرحله در مازندران

مازندشورا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران با تاکید بر اینکه محدوده زمانی نظارتی طرح ایام نوروز در دو مرحله آغاز می‌شود، گفت: مرحله نخست طرح از 15 اسفندماه لغایت 29 اسفند ماه امسال و مرحله دوم طرح نظارتی نوروز از یکم فروردین تا 15 فروردین 1397 ادامه دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی مازندران، مهدی عباسی از آغاز طرح ویژه نوروزی نظارت بر بازار خبر داد و اظهار کرد: به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، حفظ سلامت شهروندان، ارائه کالای با کیفیت و استاندارد همچنین تعادل در بازار و تثبیت قیمت‌ها طرح نظارتی نوروز در دو مرحله در مازندران اجرا می‌شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و فرار رسیدن سال جدید و نظر به افزایش تقاضای عمومی مردم برای خرید برخی کالاها و خدمات همچنین انجام سفرهای زیارتی و سیاحتی مسافران نوروزی، طرح نظارتی تعزیرات حکومتی مازندران آغاز شده است.

وی از تعزیرات حکومتی به عنوان یک عنصر پشتیبان قانونی نام برد و تصریح کرد: تعزیرات حکومتی همگام و همسو با سایر دستگاه‌های نظارتی و مجری طرح به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان حفظ سلامت شهروندان، ارائه کالای با کیفیت و استاندارد، تعادل و تثبیت قیمت‌ها در راستای اجرای بهینه طرح‌های نظارتی ایام نوروز اقدام به تشکیل دو شعبه برای رسیدگی به تخلفات صنفی و غیرصنفی در مرکز استان کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران با تاکید بر اینکه محدوده زمانی نظارتی طرح ایام نوروز در دو مرحله آغاز می‌شود، گفت: مرحله نخست طرح از 15 اسفندماه لغایت 29 اسفند ماه امسال و مرحله دوم طرح نظارتی نوروز از یکم فروردین تا 15 فروردین 1397 ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در مرکز استان یک شعبه ثابت و یک شعبه سیار داریم، گفت: اولویت رسیدگی پرونده‌ها در طول طرح ایام نوروز آن دسته از کالاهایی است که در سبد خانوار اهمیت بیشتری دارند.

 عباسی با اشاره به اینکه با خاطیان برخورد جدی صورت می‌گیرد، ابراز کرد: نظارت بر قیمت‌های میوه، تره بار، شیرینی، آجیل، خشکبار، فرآورده‌های لبنی،کیف و کفش، مواد پروتئینی، حمل ونقل، بازدید از نمایشگاه‌های فروش بهاره جایگاه های سوخت با جدیت و اهتمام بیشتری انجام خواهد گرفت.

وی با تصریح اینکه از سوی ستاد تنظیم بازار استان و ستاد خدمات اجرایی سفر نیز بازدید و نظارت در دستور کار قرار دارد، گفت: گشت‌های مشترک از اول اسفند قبل از اجرای طرح نظارتی نوروز در مرکز استان فعال شد این مهم در راستای اثرگذاری سریع و پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی قوت گرفته است.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نظارتی #نوروز #مازندران #حکومتی #تعزیرات #مرحله #استان #اینکه #بازار #نظارت #اجرای #راستای #تصریح #خدمات #قیمت‌ها #رسیدگی #تخلفات #فروردین #اسفند #بازدید #تثبیت #بیشتری #ارائه #حمایت #مصرف‌کنندگان #منظور #نوروزی #عمومی #سلامت #شهروندان #استاندارد #همچنین #کیفیت #کالای #مدیرکل #تعادل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز طی دو مرحله در مازندران

*

*