مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46113 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 -ساعت : 11:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از رئيس اداره راه و شهرسازي عباس آباد تقدير شد

با صدور لوحي از سوي فرماندار :

از رئيس اداره راه و شهرسازي عباس آباد تقدير شد

مازندشورا: حق اله کثیری فرماندار شهرستان عباس آباد با ارسال تقدير نامه ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به منظور فعاليتهای گسترده در اين شهرستان و همچنین برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی نمود .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران ، فرماندار شهرستان عباس آباد از كاركنان اداره راه و شهرسازی اين شهرستان به منظور زحمات و تلاش همکاران در راستای بهره برداری از پروژه های راهسازی در برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان ، با ارسال تقدیرنامه ای برای مهندس حمیدرضا مقتدر رئیس این اداره تشکر و قدردانی نمود .

در بخشی از اين لوح تقدير كه به مهندس مقتدر اهداء گرديد ، آمده است : اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچگاه از یاد نخواهد رفت ، بدینوسیله با اهداء این لوح از مدیریت و زحمات مستمر جنابعالی در برگزاری جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان تقدیر و تشکر می گردد . 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - اداره - اسلامی - مهندس - مقتدر - اهداء - انقلاب - برگزاری - تقدير - شهرسازی - زحمات - فرماندار - پیروزی -

نظر شما در مورد : از رئيس اداره راه و شهرسازي عباس آباد تقدير شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها