تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای حل آسیب های اجتماعی بابلسر  ضروری است

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت : 11:54

کد مطلب: 46115 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نصیرپور بیان داشت؛

تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای حل آسیب های اجتماعی بابلسر ضروری است

اختصاصی مازندشورا: این فعال اجتماعی به آسیب های اجتماعی موجود در بابلسر که تهدیدی جدی برای جمعیت در حال رشد این شهر گردشگری، دانشجوئی محسوب می شود گفت: تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای حل آسیب های اجتماعی بابلسر ضروری است.

اختصاصی مازندشورا: به گزارش مازندشورا " مهدی نصیرپور" ضمن اشاره به نقش موثر خیریه ها و موسسات نیکوکاری در برون رفت از آسیب های اجتماعی شهر بابلسر گفت: تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای ایجاد رفاه و حل مشکلات مردم و آسیب های اجتماعی بابلسر ضروری است.


نصیرپور افزود: مجمع خیرین شهرستان بابلسر ایجاد شبکه بصورت هم افزایی در سطح شهرستان بابلسر  می تواند ضمن کاهش موازی کاری بین نهادهای مردمی و دستگاه های دولتی، هدفمندسازی و یکپارچه سازی اقدامات و سیاست های حمایتی  را برای شهروندان بابلسر به ارمغان آورد.


نماینده جمعیت بنیان نشاط اجتماعی میهن بررسي وضعيت موجود و نيازهاي زيرساختي با بهره گيري از ظرفيت دستگاه هاي حاکمیتي و سازمان هاي مردم نهاد، یکپارچه سازی ارائه خدمات حمایتی و کمک به تقویت و ایجاد موسسات نیکوکاری از طریق ایجاد سیاست های تشویقی  را از ديگر  نتایج ایجاد مجمع خیرین شهرستان بابلسر برشمرد.


 امیدواریم تا پیش از پایان سال 1396نشستی به منظور بررسی تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر به ریاست فرماندار محترم شهرستان برگزار شده و اعضای هیات مدیره سمن های فعال در این حوزه و ادارات و نهادهای همسو با این سمن ها مانند ریاست شورای اسلامی شهربابلسر، کمیته حضرت امام خمینی ره ، بهزیستی، هلال احمر و... نیز در این نشست شرکت نمایند.


برچسب ها : #نصیرپور بیان داشت؛ تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای حل آسیب های اجتماعی بابلسر ضروری است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تشکیل مجمع خیرین شهرستان بابلسر برای حل آسیب های اجتماعی بابلسر ضروری است

*

*


X https://sport45.site/