مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4612 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 -ساعت : 10:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار:

وجود 200 مرکز میوه وتره بار در سطح شهر

مازندشورا: مدیرعامل سازمان میادین مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از وجود 200 مرکز میوه و تره بار در سطح شهر تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عبدالحسین رحیمی با اعلام این خبر گفت: این 200 مرکز در همه مناطق شهر در شمال، جنوب، شرق و غرب به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند.
وی با بیان این که در همه این  مناطق یک نرخ  مصوب برای میوه های ارائه شده، وجود دارد، افزود: تمامی مراکز تحت پوشش سازمان میادین با یک نرخ مشابه، میوه ها و کالاهای خود را ارائه می دهند.
مدیرعامل سازمان میادین مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به این که امر نرخ گذاری به طور مرتب صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: ما به صورت مرتب نرخ گذاری می کنیم و این نرخ ها به تمامی مراکز و بازارها ارائه می شود و در واقع همه موظف به رعایت  این قیمت های واحد هستند.
وی با اعلام این که غیر ممکن است که قیمت ها در مراکز میادین میوه و تره بار شهرداری تهران متفاوت باشد، تصریح کرد: در صورتی که شهروندی خلاف این موضوع را مطرح می کند باید گفت یا این مراکز جز مراکز شهرداری و تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار نیست و یا  این تفاوت قیمت مربوط به طرح دست چین میوه ها برای شهروندان است که این تفاوت قیمت ناچیز است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میادین - مراکز - ارائه - گذاری - شهرداری - تفاوت - شهروندان - مدیریت - اعلام - مدیرعامل - تمامی -

نظر شما در مورد : وجود 200 مرکز میوه وتره بار در سطح شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها