راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 46134 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد

راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در مازندران

مازندشورا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در استان خبر داد و گفت: با خرید کالای ایرانی، ضمن کمک به رونق تولید و صنعت، اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی اظهار کرد: پویش مردمی خرید کالای ایرانی، با عنوان بیایید چرخه را بچرخانیم و با شعار خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، با ابتکار و حمایت سازمان صنایع کوچک ایران و شرکت‌های شهرک‌های صنعتی راه‌اندازی شد.

وی هدف از ایجاد و راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی را حمایت از تولیدات ملی، با توجه به خرید سال نو دانست و افزود: خرید کالای ایرانی علاوه بر رونق واحدهای تولیدی، از کارگرانی که به دلیل رکود بیکار شده‌اند نیز حمایت می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: بهترین بازار فروش کالای تولید داخلی، بازار داخلی است و ارتباط میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، بهترین کمک به چرخه اقتصادی و رونق تولید است.

موسوی گفت: خرید کالای ایرانی موجب خلاقیت تولیدکنندگان داخلی می‌شود و بستر را برای افزایش کیفیت محصولات فراهم نموده و موجب خودباوری ملی می‌شود.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کالای #ایرانی #صنعتی #شهرک‌های #مازندران #حمایت #راه‌اندازی #داخلی #تولید #تولیدکنندگان #بازار #موسوی #کمپین #مدیرعامل #بهترین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در مازندران

*

*