طرح جامع تفصیلی مشکلاتی را برای شهرداری و مردم ایجاد کرد/ دابودشت مانند تمام شهرداری‌های کوچک دچار مشکلات مالی است

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 - ساعت : 12:31

کد مطلب: 4621 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جعفر منفرد سخنگوی شورای اسلامی دابودشت در گفت‌وگو با مازندشورا:

طرح جامع تفصیلی مشکلاتی را برای شهرداری و مردم ایجاد کرد/ دابودشت مانند تمام شهرداری‌های کوچک دچار مشکلات مالی است

اختصاصی مازندشورا: قسمتی از خیابان دریا که خیابان ارتباطی بین شهرستان آمل و شهرستان فریدونکنار است در محدوده‌ی شهر دابودشت قرار دارد و این محدوده را در طی سال 94 هم زیرسازی و هم آسفالت کردیم و کارهای مربوط به جداول و حتی پل‌های مورد نیاز را انجام داده و هزینه‌هایی کردیم که به همین دلیل دچار بدهکاری‌هایی به پیمانکاران شدیم

اختصاصی مازندشورا: جعفر منفرد سخنگوی شورای اسلامی دابودشت در گفت‌وگو با مازندشورا با اشاره به مشکلاتی که در اجرای طرح جامع تفصیلی بر سر راه شورا قرار گرفته است، گفت: ما هم در محدوده دچار مشکل هستیم و هم در خرید. اخیرا این طرح تفصیلی به ما ابلاغ شد منتها فرآیندش به صورتی است که هم شهرداری را و هم شهروندان را دچار مشکل کرده است.

سخنگوی شورای اسلامی دابودشت افزود: ما در طی تماس‌هایی که با مسئولان ذیربط در سطح شهرستان و استان برقرار کردیم، نهایتا گفتند چون طرح تفصیلی در اختیار شهرداری‌ها است، برای اجرایش باید مشاور بگیرید، به دنبال این مقوله هستیم تا ان‌شاالله مشاورینی بگیریم که بتوانیم از بسیاری از بن بست‌هایی که در حال حاضر وجود دارد بیرون بیاییم.

وی با اشاره به شرایط کنونی اقتصادی، گفت: شهرداری دابودشت مانند همه شهرداری‌ها با مشکلات اقتصادی مواجه است و کسی برای دریافت پروانه مراجعه نمی‌کند. واقعا ما از نظر مالی و تامین هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق‌ها اگرچه هنوز به طور رسمی دچار مشکل نشدیم ولی روند به سمتی طی می شود که دست و پای شهرداری دابودشت را بگیرد، ولی تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری این است که این موضوع اتفاق نیفتد.

عضو شورای اسلامی شهر دابودشت پیرامون اقدامات اخیر انجام شده در حوزه عمرانی، گفت: قسمتی از خیابان دریا که خیابان ارتباطی بین شهرستان آمل و شهرستان فریدونکنار است در محدوده‌ی شهر دابودشت قرار دارد و این محدوده را در طی سال 94 هم زیرسازی و هم آسفالت کردیم و کارهای مربوط به جداول و حتی پل‌های مورد نیاز را انجام داده و هزینه‌هایی کردیم که به همین دلیل دچار بدهکاری‌هایی به پیمانکاران شدیم با این حال در حال تلاش برای حل این مشکل هستیم.

منفرد با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام، گفت: تعریض خیابان امام رضا(ع) و همچنین تعریض خیابان ولیعصر در حال انجام است. البته کوچه‌های قدیمی را متاسفانه هنوز نتوانستیم تعریض کنیم.

وی تصریح کرد: همه تلاش شورا و شهرداری این است با همت مردم و کمک مسئولین مشکلات را مرتفع نماییم. اما چون شهرداری ما یک شهرداری کوچک و نوپا است و مانند دیگر شهرداری‌های کوچک که دچار مشکلات مالی هستند و هنوز جا نیفتاده است، از مسئولین انتظار داریم از نظر اداری در همین طرح جامع و طرح تفصیلی به ما کمک کنند. اگر بخواهند با همان نگاه تمام قانون‌مندی عمل بشود ما نمی‌توانیم از پس مشکلات بربیاییم. انتظار داریم پیام ما را به همه مسئولین و تشکر ما را به همه مردم برسانید. مردم همیشه حامی و همراه ما بودند و امیدواریم این مسیر را ادامه بدهند که ان‌شاالله بتوانیم در پایان سال به عنوان خادم مردم شرمنده نباشیم.

جعفر منفرد  در پایان سلام ویژه مردم دابودشت را به دکتر یوسفیان‌ملا نماینده توانمند شهر ابلاغ کرد و گفت: شهر دابودشت به نماینده توانمند شهر ارادت دارد و نیاز است امروز نگاه ویژه‌ای از طرف ایشان به دابودشت شود و منتظر کمک‌ها و مساعدت‌های ویژه ایشان هستیم.

نویسنده :

برچسب ها : #جعفر منفرد #شورای شهر دابودشت #دابودشت #شهرداری دابودشت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طرح جامع تفصیلی مشکلاتی را برای شهرداری و مردم ایجاد کرد/ دابودشت مانند تمام شهرداری‌های کوچک دچار مشکلات مالی است

*

*


X https://sport45.site/