مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4627 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

واگذاری بیش از ۳۰ هزار واحد باقی مانده پردیس در آینده نزدی/ خبرهای خوب درباره افتتاح واحدهای فاز ۸ پردیس

مازندشورا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: علت تاخیر در بهره‌برداری ۴۵۵۰ واحد فاز ۱۱ پردیس این بود که ما موظف هستیم تا تمامی واحدهای مسکن مهر را با خدمات زیربنایی و روبنایی تحویل متقاضیان دهیم.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محسن نریمان امروز ۲۸ تیرماه در مراسم افتتاح ۴ هزارو ۵۵۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ محله ایران‌شهر شهرجدید پردیس در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در حال حاضر بیشترین واحدهای مسکن مهر کشور در دو شهر جدید پرند و پردیس واقع شده‌اند که تاکنون پیشرفت فیزیکی آنها به مرز بالای ۸۵ درصد رسیده است. فاز ۱۱ شهر جدید پردیس که امروز مرکز محله آن را با از ۴ هزار و ۵۵۰ واحد و همچنین تمامی خدمات روبنایی و زیربنایی افتتاح کردیم دارای ۳۵ هزار واحد است که تلاش داریم بقیه آنها را به زودی به مالکان‌شان واگذار کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی رویکرد اصلی خود در افتتاح مرکز محله اعلام کرد و گفت: زمان این افتتاح به آن دلیل به تعویق افتاد که ما امروز شاهد بهره برداری از تمامی خدمات و نیازهایی باشیم که یک ساکن برای زندگی در این منطقه به آن نیاز دارد. قطعا حضور خود افراد در این منطقه باعث رفاه بیشتر خواهد شد.

نریمان با بیان اینکه فضاهای سبز، واحدهای خدماتی و تجاری در محله ایران‌شهر به روش تهاتر و مشارکت با بخش خصوصی ساخته شده است گفت: ما هم اکنون آمادگی کامل داریم تا واحدهای افرادی را که تسویه حساب کرده‌اند را در این منطقه به آنها تحویل دهیم. طبیعی است که در این مسیر مشکلاتی بوجود آید اما شرکت عمران شهرهای جدید رفع تمامی مسائلی را که از حقوق شهروندی ساکنان به شمار رفته تا جایی که در شرح وظایف شرکت مادر باشد را برعهده خواهد گرفت.

این مقام مسئول در خصوص افزایش تسهیلات برای واحدهای مسکن مهر در کشور اعلام کرد: هم اکنون در حال پیگیری پروژه‌هایی که مشکلات مالی دارند هستیم که افزایش تسهیلات نمونه‌ای از آن است.

وی درباره وضعیت ساخت و ساز در فاز ۸ شهر جدید پردیس بیان کرد: روز گذشته قرار بود جلسه‌ای ویژه برای این موضوع برگزار شود که با انجام مقدمات افتتاح امروز محله ایران‌شهر مصادف شد اما اجرای عملیات و افتتاح واحدها را در فاز ۸ نیز در برنامه خود قرار داده و خبرهای خوشی را برای اینکه افتتاح مرکز محله‌ای دیگر در این منطقه داشته باشیم به همراه داریم. هم اکنون نیز کارشناسان ما در شرکت عمران در حال بررسی قیمت نهایی واحدها بوده و سعی دارند در حد وسع متقاضیان به عدد و ارقامی مناسب دست پیدا کنند. همانطور که می دانید واحدهای مسکن مهر از تسهیلات بانکی و آورده های مردمی ساخته می‌شوند، ما نیز در این مسیر نظارت و حمایت کافی برای جلوگیری از وارد شدن زیان هم از سوی متقاضیان و هم پیمانکاران خواهیم داشت.

خبر تکمیل می‌شود


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افتتاح - واحدهای - پردیس - امروز - منطقه - تسهیلات - اعلام - اکنون - ایران‌شهر - داریم - تمامی - شهرسازی - افزایش - عمران - دارند - متقاضیان - واحدها - خبرنگاران - ساخته - خدمات - معاون - درباره - باشیم - اینکه - خبرهای - نریمان -

مطالب مرتبط با : واگذاری بیش از ۳۰ هزار واحد باقی مانده پردیس در آینده نزدی/ خبرهای خوب درباره افتتاح واحدهای فاز ۸ پردیس
نظر شما در مورد : واگذاری بیش از ۳۰ هزار واحد باقی مانده پردیس در آینده نزدی/ خبرهای خوب درباره افتتاح واحدهای فاز ۸ پردیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها