انتقال جنازه پدر و پسر ساروی به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 اسفند 1396 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 46293 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خبر داد

انتقال جنازه پدر و پسر ساروی به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ

مازندشورا: مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از انتقال جنازه پدر و پسر ساروی که صبح امروز در ساری کشف شد خبر داد و گفتت: این دو جنازه برای تعیین زمان، نحوه مرگ و بررسی تکمیلی به سردخانه پزشکی قانونی ساری منتقل شده است که در صورت بررسی اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

مازندشورا: خبر قتل در ساری را تایید و اظهار کرده است: این فرد ابتدا فرزند پسر خود را حلق آویز و سپس خود را به دار آویخته است.

*کشف 2 جنازه مشکوک در ساری

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران نیز با تایید این خبر، اظهار کرد: صبح امروز دو جنازه مشکوک در بلوار امام رضا (ع) شهرستان ساری کشف شد.

علی عباسی با بیان اینکه کارشناسان پزشکی قانونی در محل حادثه حضور پیدا کردند، افزود: اقدامات کارشناسی درحال انجام است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خاطرنشان کرد: جنازه این پدر و پسر برای تعیین زمان و نحوه مرگ و بررسی تکمیلی به سردخانه پزشکی قانونی ساری منتقل شده است که در صورت بررسی اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

*قاتل و مقتول از اعضای یک خانواده 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی مازندران در این‌باره گفت: دلیل این حادثه ظاهرا خانوادگی بوده است.

فغانی با بیان اینکه دلیل این حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: پدر یک خانواده صبح امروز ابتدا پسر خود را حلق آویز کرد و سپس خود را به دار آویخت که نشان می‌دهد قاتل و مقتول از اعضای یک خانواده هستند.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قانونی #پزشکی #ساری #مازندران #امروز #جنازه #بررسی #مدیرکل #حادثه #ابتدا #مشکوک #اظهار #اینکه #خانواده #تایید #اعضای #مقتول #امنیت #شهرستان #خبرگزاری #تعیین #بلوار #آویخت #فرماندهی #عمومی #اطلاعات #انتظامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقال جنازه پدر و پسر ساروی به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ

*

*