تاریخ انتشار : جمعه 18 اسفند 1396 - ساعت : 18:41

کد مطلب: 46349 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرمربی تیم خونه به خونه بعد از رسیدن به فینال جام حذفی:

امروز روز بزرگی برای ما است/در مورد فینال حرف نمی‌زنم

مازندشورا: اهواز - سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: امروز با صعود به فینال جام حذفی لیگ برتر، روز بزرگی برای ما رقم خورد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ عصر امروز بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: به تیم خودم و هر کسی عاشق این تیم است، این پیروزی بزرگ را تبریک می‌گویم. امروز روز بزرگی برای همه ما است. امروز در حالی با پیروزی میدان را ترک کردیم که شایسته این پیروزی بودیم و موقعیت‌های خوبی هم روی دروازه حریف ایجاد کردیم.

وی افزود: در این دو روز خیلی احساسی برخورد کردم و از اینکه در اهواز بودم خوشحال بودم. در این آب‌وهوای خوب بازی کردیم و نتیجه بهتری کسب کردیم و یک نتیجه تاریخی رقم زدیم.

اسکوچیچ عنوان کرد: داشتم با خود فکر می‌کردم که استقلال تهران نیز در این هوای بسیار گرم در برابر صنعت نفت بازی کرد ولی امروز ما در این هوای گرم خوب بازی کردیم.

وی در خصوص بازی فینال و روبرو شدن با استقلال تهران نیز گفت: امروز قصد ندارم در مورد فینال جام حذفی صحبت کنم و می‌خواهم فقط در مورد این بازی حرف بزنم. از امروز به لیگ فکر می‌کنم تا بعد از آن مهیای فینال جام حذفی شویم.

اسکوچیچ همچنین با اشاره به خاطراتش از حضور در اهواز و هدایت فولاد خوزستان اظهار کرد: سفر بسیار طولانی تا اهواز داشتیم اما وقتی به اهواز آمدم و در ورزشگاه غدیر بازی کردم حس خوبی داشتم.


منبع : مهر

برچسب ها : #امروز #فینال #کردیم #اهواز #پیروزی #اسکوچیچ #استقلال #بسیار #تهران #داشتم #خوزستان #بزرگی #اظهار #نتیجه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امروز روز بزرگی برای ما است/در مورد فینال حرف نمی‌زنم

*

*


X https://sport45.site/