مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4635 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به دنبال انتشار گزارشی با عنوان«باغی که یک شبه به مجتمع تجاری تبدیل شد» مشخص شد؛

ملک مجتمع روشا بر اساس رای سازمان بوستان ها باغ نبوده

مازندشورا: صبح امروز در خروجی یکی از خبرگزاری ها گزارشی با عنوان "پشت پرده تخلفات آشکار روشا/باغی که یک شبه به مجتمع تجاری تبدیل شد" منتشر شد که در آن ادعایی مبنی بر تبدیل یک شبه باغ به مجتمع تجاری در فرمانیه مطرح شده بود. شهرنوشت صحت این مطلب را بررسی کرده است.

مازندشورا:

بلدیه|پس از درج این خبر سایت خبری شهرنوشت به منظور بررسی صحت و سقم موضوع پیگیری های لازم را انجام داد و مشخص شد همان طور که در مفاد گزارش خبرگزاری موردنظر آمده است، مجتمع تجاری روشا دارای تخلف است که در این مورد شکایت همسایه ها درخصوص پله های فرار به کمیسیون ماده 100 ارسال شده است. شهرداری منطقه یک نیز بارها اعلام کرده تا زمانی که تخلف مربوط به پله های فرار و سایر تخلفات رفع نشود، پایان کار این پروژه صادر نخواهد شد.اما درخصوص باغ بودن ملک مجتمع روشا بررسی ها نشان می دهد بر اساس رای سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران این ملک به هیچ عنوان باغ نبوده است و ادعای تبدیل باغ به ملک تجاری ادعایی نادرست است.
به گزارش شهرنوشت مجموعه شهرداری تهران کارنامه درخشانی در حوزه توسعه فضای سبز طی دوره اخیر در پایتخت داشته که این موضوع با ادعاهای گاه و بیگاه قطع درختان توسط این سازمان در مغایرت است و می طلبد با تامل بیشتری دراین باره قضاوت شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجتمع - شهرداری - تجاری - درخصوص - گزارش - تهران - موضوع - نبوده - تبدیل - بوستان - عنوان - بررسی -

نظر شما در مورد : ملک مجتمع روشا بر اساس رای سازمان بوستان ها باغ نبوده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها