مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46352 -تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجازه برپایی چادر در پارکینگ و نوار ساحلی بابلسر داده نمی‌شود

شهردار بابلسر:

اجازه برپایی چادر در پارکینگ و نوار ساحلی بابلسر داده نمی‌شود

مازندشورا: شهردار بابلسر گفت : امسال اجازه برپایی چادر در پارکینگ و نوار ساحلی این شهرستان به هیچ عنوان داده نمی‌شود.

مازندشورا:مرتضی شفیعی امروز در شهرستان بابلسر به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت و ایام عید نوروز اظهار کرد: بابلسر نخستین نقطه گردشگری مازندران است و قطعا وظیفه ما در جهت آماده‌سازی شهر جهت استقبال از بهار و مسافران خوب ماست.

وی تصریح کرد: به همین دلیل ستادهای مربوطه را تشکیل داده و همکاران به صورت شبانه‌روزی بهسازی مبلمان شهری و بازپیرایی و توسعه فضای سبز شهری و گل آرایی و نصب المان‌های نوروزی در جهت ایجاد یک فضای شاد و مفرح که بهار طبیعت در شهر احساس شود و درحال انجام است.

شهردار بابلسر افزود: با همکاری مسؤمرتبط شرایط و مسائل ترافیکی شهر را هم در نظر گرفته‌ایم که تا مسافران و همشهریان ما با توجه به حجم بالای مسافر در شهر کمترین معطلی از نظر شرایط ترافیکی داشته باشیم و امیدواریم میزبان خوبی برای مسافران باشیم.

این مسؤول با بیان اینکه امسال اجازه برپایی چادر در پارکینگ و نوار ساحلی به هیچ عنوان داده نمی‌شود تصریح کرد: نوار سواحلی مکانی برای تفریحگاه است و هرگونه برپایی چادر مانع مسافران و همشهریان می‌شود و با برپایی چادرها برخورد و جمع‌آوری می‌شود اما در کنار آن مکانی را برای برپایی چادر برای مسافران در نظر خواهیم گرفت و یک ساماندهی کامل برای برپایی چادرها خواهیم داشت تا برای مسافران مشکلی ایجاد نشود.

شفیعی گفت: سال‌های گذشته در  سواحل دریا بابلسر وجود اسب‌ها و چهارچرخ‌ها و نبود مکان مناسب موجب مشکل برای مسافران شده و امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مکان مناسبی برای اسب‌ها و پیست مناسب برای چهارچرخ‌ها ایجاد کرده و ساماندهی کامل و مناسبی داریم تا بتوانیم فضای مناسبی برای آرامش راحتی مسافران فراهم کنیم.

۸۶۰۵۲/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسافران - برپایی - بابلسر - ایجاد - مناسبی - خواهیم - امسال - چادرها - مکانی - اسب‌ها - شهردار بابل - مناسب - چهارچرخ‌ها - باشیم - ساماندهی - شرایط - نمی‌شود - ساحلی - پارکینگ - اجازه - شفیعی - طبیعت - ترافیکی - شهردار - تصریح - همشهریان -

نظر شما در مورد : اجازه برپایی چادر در پارکینگ و نوار ساحلی بابلسر داده نمی‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها