جشنواره پایتخت ساحلی را با قدرت بیشتری برگزار می‌کنیم

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 - ساعت : 17:17

کد مطلب: 4641 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سید رضا حسینی سخنگوی شورای اسلامی نور در گفت‌وگو با مازندشورا:

جشنواره پایتخت ساحلی را با قدرت بیشتری برگزار می‌کنیم

اختصاصی مازندشورا: در سال 95 بزرگترین پروژه‌ای که می‌خواهیم عملیاتی بکنیم حفر کانال برای انتقال آب‌های سطحی است که برای این منظور یک قطعه زمین به ارزش 750 میلیون تومان جهت حفر کانال خریداری کردیم و اکنون فاز اول آن اجرایی شده است. این کانال در فصل زمستان که سیل‌ ایجاد می‌شود، آب‌ها را به سمت رودخانه اصلی شهر هدایت می‌کند تا به دریا بریزد و تهدیدی برای شهر نشود

اختصاصی مازندشورا: سیدرضا حسینی سخنگوی شورای اسلامی شهر نور در گفت‌وگو با مازندشورا با اشاره به طرح فرهنگی (شهرستان نور پایتخت ساحلی ایران) گفت: طراحی پایتخت ساحلی ایران از زمان شهردار اسبق جناب آقای فرجی بود که ایشان در تهران و نمایشگاه‌های مربوطه این مسئله را مطرح کردند ولی آن را عملیاتی نکردند. شورای دوره چهارم پیگیر این موضوع شد و جشنواره پایتخت ساحلی ایران را عملیاتی کرد.

حسینی با اشاره به استقبال خوبی که در سال گذشته از این جشنواره شد، گفت: پارسال برای اولین بار جشنواره پایتخت ساحلی را اجرا کردیم و استقبال خوبی هم شد هرچند که کم و کاستی‌هایی داشت. ما مجدد امسال در مرداد ماه برنامه داریم که ان‌شاالله با از بین بردن کاستی‌های سابق به شکل بهتری آن را ادامه بدهیم. الان جشنواره‌های تابستانه هم داریم و کارهای فرهنگی در حوزه‌های مختلف مانند ورزشی، کتابخوانی، بهداشتی و خدمات شهری برای ارتقاء فرهنگ در دستور کار بود که انجام شد.

سخنگوی شورای اسلامی نور با اشاره به بُعد عمرانی عملکرد شورا و شهرداری نور، گفت: در سال 95 بزرگترین پروژه‌ای که می‌خواهیم عملیاتی بکنیم حفر کانال برای انتقال آب‌های سطحی است که برای این منظور یک قطعه زمین به ارزش 750 میلیون تومان جهت حفر کانال خریداری کردیم و اکنون فاز اول آن اجرایی شده است. این کانال در فصل زمستان که سیل‌ ایجاد می‌شود، آب‌ها را به سمت رودخانه اصلی شهر هدایت می‌کند تا به دریا بریزد و تهدیدی برای شهر نشود.

وی پیرامون عملکرد سال گذشته شورا و شهرداری نور، گفت: در سال گذشته پل شهید احمدی را داشتیم که یک فاز انجام شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. همچنین آسفالت معابر و کوچه‌ها را داشتیم و از همه مهم‌تر یک جاده ساحلی به طول 23 کیلومتر که کنار دریا و با یک چشم انداز بسیار زیبا واقع شده بود، مقداری از این جاده را آسفالت کردیم و مورد بهره‌برداری قرار گرفت و مابقی در حال انجام است.

عضو شورای اسلامی نور پیرامون ارتباط با نماینده این حوزه، گفت: الحمدالله هر زمان شورا به نماینده جدید و همچنین نماینده سابق نیاز داشت همراه و همگام بودند. با نماینده جدید هم جلسه داشتیم. در تمام زمینه‌ها مسائلی را که مربوط به شورا و شهر می‌شد در میان گذاشتیم و ایشان اطلاعات تقریبا خوبی داشتند و خواستند پیگیر کارها باشیم تا ان‌شالله این مسائل و مشکلات برطرف بشود.

وی در پایان در ارتباط با فرماندار شهرستان گفت: فرماندار از دوستان صمیمی بنده است و هر کاری که با ایشان داشتیم وقت می‌گذاشتند و زحمت می‌کشیدند و راهنمایی می‌کردند. اگر میخواستیم شخصی را ببینیم ایشان مستقیم از خود مایه می‌گذاشت. ان‌شاالله بتوانیم با همکاری تمام مسئولان گامی به سمت جلو برداریم و وضعیت موجود را به سمت مطلوب پیش ببریم.


برچسب ها : #شورای شهر نور #سیدرضا حسینی #پایتخت ساحلی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جشنواره پایتخت ساحلی را با قدرت بیشتری برگزار می‌کنیم

*

*


X https://sport45.site/