مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4648 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 09:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طلایی:

انتخابات هیئت رئیسه شورایاران طی روزهای آینده برگزار می شود

مازندشورا: رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورایاران طی روزهای آینده خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|مرتضی طلایی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه شورایاران، اظهار کرد: این دور انتخابات سال دوم در دوره چهارم شورایاران است که در روزهای آینده برگزار خواهد شد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه شورایاران به عنوان چشمان ناظر شورای شهر مشکلات و معضلات را رصد می کنند، تصریح کرد: شورایاران در مسیر رفع تنگناهای پایتخت گام بر می دارند چرا که از نزدیک با معضلات و مشکلاتی که شهروندان با آن دست و پنجه نرم می کنند در ارتباط هستند.
رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران با تاکید بر اینکه وظایف شورایاری ها بر اساس قوانین و چارچوب های از پیش تعیین شده است، تصریح کرد: شورایاری ها نزدیک ترین افراد به شهروندان هستند و بهترین نیازسنجی ها را در بعد مسائل شهری انجام می دهند از همین رو پتانسیلی آماده برای مدیران هستند تا آخرین وضعیت شهر و مطالبات مردمی را منعکس کنند. 
وی افزود: شورایاری ها با اولویت گذاری مطالبات شهروندان، مطابق با اولویت ها از طریق مدیریت شهری نیازهای شهروندان را پیگیری و هر دو هفته یک بار در صحن علنی شورای شهر مطرح می کنند.
رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران ادامه داد: تلاش ما در این است که مشکلات و چالش هایی که در اداره مدیریت محلات وجود دارد را با همکاری شهرداری برطرف کرده تا به کمترین سطح ممکن برسد و البته به طور کامل نیز آن را حل کنیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورایاری - شورایاران - شهروندان - شورای - انتخابات - هماهنگی - مطالبات - مدیریت - اولویت - نزدیک - تهران - مشکلات - آینده - روزهای - رئیسه - برگزار - اینکه - معضلات - طلایی - تصریح -

نظر شما در مورد : انتخابات هیئت رئیسه شورایاران طی روزهای آینده برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها