تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 46500 چاپ به اشتراگ گذاشتن

زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با شهردارآنلاین:

کاش قوه قضاییه گزارشی هم از بازداشت قائم مقام شهردار سابق بدهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیت رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه مسائل جدی تر هم برای رسیدگی قضایی به آن وجود دارد گفت:ما از این اهتمام قوه قضاییه خوشحالیم ، اما شهردار در قالب گزارشی مدت‌ها است که تخلفات دوره گذشته را به اطلاع قوه قضاییه رسانده است.

مازندشورا:زهرا نژاد بهرام‌در خصوص واکنش قوه قضاییه نسبت به اجرای برنامه چند دختربچه در برج میلاد به خبرنگار شهردارآنلاین گفت: من از اینکه قوه قضاییه برای رسیدگی به تخلفات تا این حد اهتمام و‌ جدیت دارد خوشحالم. 

او‌  در ادامه افزود: ما امیدوار بودیم این جدیت را در موضوع تخلفات ۱۴سال گذشته مدیریت شهری نیز از خود نشان می‌دادند.

عضو هیئت رییسه شورای شهر با بیان اینکه ما از ابتدای حضور در شورای شهر پیگیر تخلفات گذشته بوده‌ایم، گفت: من به طور کلی فکر می‌کنم موضوعات جدی‌تر هم در مسائل شهری تهران وجود دارد.

او ادامه داد:  شهردار تهران به صراحت در قالب  گزارش  آنچه که در شهرداری دوره قبل گذشته است مواردی را به اطلاع قوه قضاییه رسانده است.

او‌ همچنین در پاسخ به این سوال که کدام نهاد برای پیگیری این تخلفات کم کاری کرده است، گفت: نمی‌توان به طور دقیق گفت مشکل از کدام نهاد است، اما ماهم خوشحال می‌شدیم اگر مراجع ذی صلاح گزارش‌های مربوط به بازداشت قائم مقام شهرداری را به  اطلاع ما می‌رساندند.

این عضو‌ شورای شهر اظهار کرد: بهتر است تا هرچه سریع‌تر از این فضای رقابت سیاسی بیرون بیایم و سعی کنیم کمتر یه سوی مچ‌گیری برویم و بیشتر به امور مردم بپردازیم. 

او افزود: در هر صورت تخلفی رخ داده و شهردار هم در با یک بخشنامه تذکر لازم را داده است. در دوران مدیریت آقای قالیباف هم تخلفات این چنینی صورت گرفته حال فارغ از اینکه آیا واقعا به لحاظ شرعی منکری اتفاق افتاده یا خیر  شهرداری پذیرفته که عملی خارج از پذیرش عرف بوده است.

گفتنی است، پیش از این نژاد بهرام در خصوص رسیدگی به‌تخلفات مدیریت گذشته شهری تذکر داده بود که در صورتی که شهردار هرچه سریع تر اقدام به طرح شکایت نکند، شورا خود وارد عمل خواهد شد.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تخلفات #قضاییه #گذشته #مدیریت #شورای #شهردار #شورای شهر #اینکه #اطلاع #شهرداری #تهران #ادامه #بازداشت #رسیدگی #شهردارآنلاین #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کاش قوه قضاییه گزارشی هم از بازداشت قائم مقام شهردار سابق بدهد

*

*