مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46500 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با شهردارآنلاین:

کاش قوه قضاییه گزارشی هم از بازداشت قائم مقام شهردار سابق بدهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیت رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه مسائل جدی تر هم برای رسیدگی قضایی به آن وجود دارد گفت:ما از این اهتمام قوه قضاییه خوشحالیم ، اما شهردار در قالب گزارشی مدت‌ها است که تخلفات دوره گذشته را به اطلاع قوه قضاییه رسانده است.

مازندشورا:زهرا نژاد بهرام‌در خصوص واکنش قوه قضاییه نسبت به اجرای برنامه چند دختربچه در برج میلاد به خبرنگار شهردارآنلاین گفت: من از اینکه قوه قضاییه برای رسیدگی به تخلفات تا این حد اهتمام و‌ جدیت دارد خوشحالم. 

او‌  در ادامه افزود: ما امیدوار بودیم این جدیت را در موضوع تخلفات ۱۴سال گذشته مدیریت شهری نیز از خود نشان می‌دادند.

عضو هیئت رییسه شورای شهر با بیان اینکه ما از ابتدای حضور در شورای شهر پیگیر تخلفات گذشته بوده‌ایم، گفت: من به طور کلی فکر می‌کنم موضوعات جدی‌تر هم در مسائل شهری تهران وجود دارد.

او ادامه داد:  شهردار تهران به صراحت در قالب  گزارش  آنچه که در شهرداری دوره قبل گذشته است مواردی را به اطلاع قوه قضاییه رسانده است.

او‌ همچنین در پاسخ به این سوال که کدام نهاد برای پیگیری این تخلفات کم کاری کرده است، گفت: نمی‌توان به طور دقیق گفت مشکل از کدام نهاد است، اما ماهم خوشحال می‌شدیم اگر مراجع ذی صلاح گزارش‌های مربوط به بازداشت قائم مقام شهرداری را به  اطلاع ما می‌رساندند.

این عضو‌ شورای شهر اظهار کرد: بهتر است تا هرچه سریع‌تر از این فضای رقابت سیاسی بیرون بیایم و سعی کنیم کمتر یه سوی مچ‌گیری برویم و بیشتر به امور مردم بپردازیم. 

او افزود: در هر صورت تخلفی رخ داده و شهردار هم در با یک بخشنامه تذکر لازم را داده است. در دوران مدیریت آقای قالیباف هم تخلفات این چنینی صورت گرفته حال فارغ از اینکه آیا واقعا به لحاظ شرعی منکری اتفاق افتاده یا خیر  شهرداری پذیرفته که عملی خارج از پذیرش عرف بوده است.

گفتنی است، پیش از این نژاد بهرام در خصوص رسیدگی به‌تخلفات مدیریت گذشته شهری تذکر داده بود که در صورتی که شهردار هرچه سریع تر اقدام به طرح شکایت نکند، شورا خود وارد عمل خواهد شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخلفات - قضاییه - گذشته - مدیریت - شورای - شهردار - شورای شهر - اینکه - اطلاع - شهرداری - تهران - ادامه - بازداشت - رسیدگی - شهردارآنلاین - افزود -

نظر شما در مورد : کاش قوه قضاییه گزارشی هم از بازداشت قائم مقام شهردار سابق بدهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*