مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46502 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لزوم ایجاد زیرساخت‌های شهری در فردیس

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی و امور مالی فرمانداری فردیس از شهرداری خواست نسبت به ایجاد زیرساخت‌های شهری و روان‌سازی ترافیک شهری در این شهر اقدام کند.

مازندشورا:تیمور ولی پور ظهر یکشنبه در نشست کارگروه اشتغال شهرستان فردیس، بابیان اینکه ایجاد شغل برای یک نفر به معنای تأمین زندگی چهار نفر است، اظهار کرد: باید بتوانیم با کمترین هزینه‌ها برای شهروندان اشتغال‌زایی کنیم.

وی با تأکید بر لزوم همکاری و هم‌افزایی میان مدیران دولتی و بخش خصوصی، عنوان کرد: باید شرایط ورود بخش خصوصی را فراهم و در سرمایه‌گذاران رغبت ایجاد کنیم.

وی با اشاره به لزوم مدارا کردن بانک‌ها در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی، گفت: از بانک‌ها می‌خواهیم به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان همکاری کنند.

ولی پور با تأکید بر اهمیت ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی، خاطرنشان کرد: باید در راستای توسعه روستاها و ایجاد اشتغال در آن‌ها اقدام و از مهاجرت به شهرها و حاشیه‌نشینی جلوگیری کنیم.

وی بابیان اینکه با اشتغال‌زایی در روستاها می‌توان از افزایش جمعیت شهرها و آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کرد، تصریح کرد: باید مردم را به سمت شغل‌های روستایی ترغیب کنیم و در این راستا کلاس‌های آموزشی خوداشتغالی، مشاغل روستایی و غیره نیز می‌توان برگزار کرد.

ولی پور بابیان اینکه فردیس در حوزه خدمات می‌تواند یکی از شهرستان‌های شاخص استان و کشور شود، گفت: می‌خواهیم با ایجاد زیرساخت‌ها، فردیس را به یک بازار و قطب خرید استان تبدیل کنیم.

وی با تأکید بر لزوم تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها، خاطرنشان کرد: جمعیت بالای فردیس را می‌تواند بخش خدمات جایگذاری کرد.

معاون برنامه‌ریزی واداری و مالی فردیس با اشاره به کمبود زیرساخت‌های شهری در فردیس، گفت: از شهرداری می‌خواهیم نسبت به ایجاد زیرساخت‌های شهری و روان‌سازی ترافیک شهری فردیس اقدام کند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فردیس - ایجاد - می‌خواهیم - تأکید - روستایی - خصوصی - بابیان - اشتغال - اینکه - زیرساخت‌های - می‌توان - جلوگیری - شهرها - جمعیت - استان - اقدام - می‌تواند - خدمات - تبدیل - ارائه - سرمایه‌گذاران - همکاری - اشتغال‌زایی - اشاره - بانک‌ها - خاطرنشان - تسهیلات - روستاها -

نظر شما در مورد : لزوم ایجاد زیرساخت‌های شهری در فردیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*