مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46525 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلا:

راهیان نور از برنامه های مهم و فرهنگی است

مازندشورا: ساری - رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلا با بیان اینکه راهیان نور از برنامه های مهم و فرهنگی است گفت: امسال سه هزار و ۵۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، عسگر مجیدی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری استان یکی از اقدامات مهم و اثرگذار فرهنگی در سطح کشور را راهیان نور دانست و در رابطه با اعزام از استان مازندران گفت: در سال جاری، اعزام در سطح محلات شروع و پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۲۲ هزار نفر از این اقدام فرهنگی استقبال کنند.

معاون اجرایی سپاه کربلا پیش‌بینی کرد که بخش دانشجویی حدود سه هزار تا سه هزار ۵۰۰ نفر، بخش دانش‌آموزی بیش از ۱۰ هزار نفر و حدود هزار نفر نیز به‌صورت شخصی در این برنامه حضور پیدا کنند.

رئیس ستاد راهیان نور استان مازندران، با بیان اینکه همه ما در قبال شهدا مسئولیت داریم، بر کمک همه دستگاه‌ها در برگزاری هرچه بهتر راهیان نور تأکید کرد و افزود: با توجه به استقبال مردم از این برنامه باید در نظر داشت که برخی محدودیت‌ها موجب کاهش استقبال مردم نشود.

مجیدی به تشکیل ستاد احیای یادمان هفت تپه اشاره کرد و افزود: هفت تپه بخشی از تاریخ دفاع مقدس مازندران است اما به آن پرداخته نشده و نتوانستیم در سطح کشور، هفت تپه را خوب مطرح کنیم.

معاون اجرایی سپاه کربلا دلیل خط‌شکن و خط نگه‌دار بودن لشکر مازندران در دوران دفاع مقدس را عقبه آن دانست و گفت: هیچ لشگری در سطح کشور، حدود ۶ هزار هکتار عقبه پشتیبانی نداشته و لشگر ما از همه لشگرهای دوران دفاع مقدس پشتیبانی کرده و به تعبیری لشگر ما در آن واحد سه لشگر بوده است.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راهیان - مازندران - مازند - فرهنگی - برنامه - استقبال - استان - فرهنگ - کربلا - دوران - پشتیبانی - رئیس - افزود - پیش‌بینی - مجیدی - دانست - اعزام - معاون - اجرایی -

نظر شما در مورد : راهیان نور از برنامه های مهم و فرهنگی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها