مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4655 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد؛

جزییات طرح اخذ عوارض از مطب پزشکان

مازندشورا: سخنگوی شورای شهر تهران درباره اخذ عوارض از مطب پزشکان و اعتراض جامعه پزشکی گفت: موضوع اخذ عوارض از مطب پزشکان در کمیسیون سلامت در حال بررسی است.

مازندشورا:

بلدیه| رضا تقی پور، درباره پیشنهاد دولت در لایحه درآمدهای پایدار در خصوص اخذ عوارض از مطب پزشکان و اعتراض جامعه پزشکی اظهار داشت: در تقسیم بندی کاربری تجاری یا اداری یکسری شاخص هایی وجود دارد که طبق این شاخص ها مجوز فعالیت داده می شود.
سخنگوی شورای شهر تهران افزود: یکی از موضوعاتی که در شاخص های کاربری تجاری مد نظر قرار دارد تعداد مراجعان است و با توجه به اینکه ساکنان دیگری هم در مجتمع ها زندگی می کنند طبیعتا کار کارشناسی می خواهد تا حق و حقوق متقاضیان ضایع نشود. البته معمولا ساختمان پزشکان مجزاست و به صورت مختلط با واحدهای مسکونی در یک بلوک قرار ندارند.
این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: پزشکان بدون ضابطه نمی توانند در ساختمان ها مطب بزنند و در واقع نمی توان بدون رعایت کردن این شاخص ها گفت که مطب تجاری محسوب می شود یا خیر.
وی درباره اعتراض جامعه پزشکی نیز گفت: موضوع اخذ عوارض از مطب پزشکان در کمیسیون سلامت در حال بررسی است.
  


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پزشکان - شورای شهر تهران - تجاری - عوارض - شورای - تهران - کاربری - ساختمان - اعتراض - درباره - سخنگوی - جامعه - پزشکی -

نظر شما در مورد : جزییات طرح اخذ عوارض از مطب پزشکان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها