مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4656 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 10:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طلایی در جلسه علنی شورای شهر تهران

حقوق اعضای شورای شهر نهایت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

مازندشورا: نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حقوق اعضای شورای شهر تهران از ۵ میلیون و ۱۰۰ تا ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و حقوق دیگری دریافت نمی‌کنند.

مازندشورا:

بلدیه|مرتضی طلایی در آغاز دویست و هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره حقوق اعضای شورای شهر اظهار داشت: باید در انعکاس مسائلی از جمله حقوق اعضای شورای شهر توجه بیشتری داشته باشیم.وی افزود: حقوق اعضای شورای شهر از 5 میلیون و 100 و نهایتاً 5 میلیون و 500 هزار تومان است و دریافتی دیگر نیز وجود ندارد، البته هزینه‌های تلفن و حمل و نقل نیز دریافت می‌کنند.
طلایی گفت: 70 ساعت حضور اعضای شورای شهر است که می‌توان گفت این اعضا روزانه 15 ساعت و تمام‌وقت در شورای شهر درگیر کارهای مردم هستند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعضی از همکاران تمایل ندارند درباره حقوق خود اظهارنظر کنند و نباید به گونه‌ای اقدام شود که مورد سؤال قرار بگیرند.
طلایی یادآور شد: بحث مبارزه با فساد را باید در جاهای دیگر جست‌وجو کرد و در فیش‌های حقوقی، مبارزه با فساد نیست.
وی درباره طرح اعضای شورای شهر مبنی بر کاهش اختیارات شهردار، گفت: در مقطعی شورای شهر اختیاراتی را به شهرداری تهران واگذار کرده بود و این حق شوراست که مجدداً این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد و اعضای شورا در این خصوص حق اظهارنظر دارند.
طلایی گفت: درخواست ما از همه دوستان و همکاران رسانه‌ای این است که مباحث کاری شورا را در خود شورا مورد بررسی قرار گیرد و هر آنچه که رنگ و بوی سیاسی گرفت،‌ از اخلاق‌مداری و قانون دور می‌شود.
وی گفت: همه اعضای شورای شهر یک نگاه واحد در مبارزه با فساد دارند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: انصاف و اخلاق را در بیان و نگاه‌مان داشته باشیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - اعضای - تهران - طلایی - درباره - مبارزه - اسلامی - میلیون - بررسی - دارند - اظهارنظر - باشیم - همکاران - تومان -

نظر شما در مورد : حقوق اعضای شورای شهر نهایت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها