الگو پذيري از حضرت فاطمه (س) سرمنشاء همه خوبي هاست

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 20:27

کد مطلب: 46573 چاپ به اشتراگ گذاشتن

درنشست بانوان راه و شهرسازي مازندران با مديركل عنوان شد :

الگو پذيري از حضرت فاطمه (س) سرمنشاء همه خوبي هاست

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در نشستي صميمي با بانوان شاغل در اين اداره كل که با حضور خانم دکتر طوسی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری برگزار شد ،عنوان كرد : الگو پذيري از رفتار و منش زندگي دخت نبي مكرم اسلام مبداء و سرمنشاء همه خوبي هاست.�

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين نشست عنوان نمود: شناخت زندگي حضرت فاطمه (س) و عمل به آن، جامعه را ازبسياري ناهنجاري‌هاي فرهنگي و اجتماعي به دور نگه داشته است و بهترين خط مشي در زندگي زنان است.

وي ادامه داد : زن مسلمان با توجه به الگو پذيري از بانوي بزرگوار اسلام حضرت فاطمه(س) بايد در راه فرزانگى ، خودسازى معنوى و اخلاقى خود و فرزندانش تلاش كند.

مهندس بهادری بر لزوم تأثيرپذيري بانوان جامعه از زندگي دخت پيامبر اكرم (ص) براي روحيه بخشي همسران خود به منظور انجام فعاليت‌هاي موثر روزانه تأكيد كرد.

مديركل راه و شهرسازي استان در خصوص اشتغال زنان در محيط هاي بيرون از خانه اظهار داشت: اشتغال در بيرون از منزل به زنان كمك مي كند تا از تخصص و تحصيلات خود بهره ببرند كه اين مساله در امنيت رواني و احساس كارآمدي شان بسيار موثر است.

وي در ادامه ضمن اشاره به اين مطلب كه پيشرفت‌هاي مادي و معنوي بشر را در طول تاريخ مرهون نقش سازنده و فعال زنان در بخش‌هاي مختلف جامعه است عنوان نمود: زنان در جامعه بشري هم دوش مردان براي تعيين سرنوشت جامعه نقش ايفا كرده‌اند و همين فعاليت‌ها منجر به پيشرفت و توسعه همه جوامع بشري شده است.

مهندس بهادری گفت: خوشبختانه با پيروزي انقلاب اسلامي نيز زنان ايراني با پشتوانه ديني و ديدگاه‌هاي اسلامي جايگاه واقعي خود را در جامعه يافتند و هم اكنون در كشور زنان نقش بسيار فعال در عرصه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي و اقتصادي دارند كه اين مهم اين برگرفته از تفكر انقلاب اسلامي و دين اسلام است.

گفتني است دراين نشست بانوان شاغل اداره كل راه و شهرسازي مازندران مسائل و مشكلات اداري خود را با مديركل مطرح نموده و نسبت به رفع مشكلات آنان مصوباتي به تصويب رسيد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #جامعه #اسلام #شهرسازي #شهر #بهادری #زندگي #اسلامي #مازند #مهندس #بانوان #عنوان #فاطمه #مديركل #مازندران #مختلف #انقلاب #بسيار #مشكلات #بيرون #اجتماعي #اداره #ادامه #پذيري #اشتغال #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : الگو پذيري از حضرت فاطمه (س) سرمنشاء همه خوبي هاست

*

*


X https://sport45.site/