مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4658 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تندگویان در تذکر پیش از دستور دویست و هفتاد و هفتمین جلسه شورا:

اگر شوراآنلاین جمع نشود قانونی عمل می کنیم

مازندشورا: عضو کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد سایت شوراآنلاین که به غلط منتسب به شورای شهر تهران است، گفت: اگر این سایت به کار خود پایان ندهد می توانیم با یک اقدام حقوقی و قانونی به آن رسیدگی کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|محمدمهدی تندگویان در تذکر پیش از دستور دویست و هفتاد و هفتمین جلسه شورا با اشاره به اینکه این سایت تنها به دعوای بین اعضا می پردازد و روند اطلاع رسانی آن جایگاه شورا را زشت و بد نشان می دهد، تصریح کرد: این سایت با نام شورا اقدامات غلطی انجام می دهد. انتظار داشتم که واحد روابط عمومی و شورا به این موضوع ورود می کرد.وی با تاکید بر اینکه درخواست دارد نام این سایت تغییر کند و از اسم و عنوان شورای شهر استفاده نکند، ادامه داد: لازم است که بر علیه این سایت یک اقدام حقوقی و قانونی انجام شود مگر سایر نهادها اجازه می دهند که با نامشان سایت بزنند؟
تندگویان همچنین از عملکرد مخابرات کشور و استان تهران انتقاد کرد و گفت: بارها شاهد هستیم که به عناوین مختلف در قبوض تلفن ثابت و همراه بندهایی اضافه می شوند و پول هایی از مردم دریافت می شود اما اطلاع رسانی درستی انجام نمی شود.
وی افزود: باید مخابرات درصدها را اعلام کند تا مردم بداند بر اساس چه خدماتی پول می پردازد. به طور مثال سایت رایانه ای پرداخت پول تلفن 1818 دچار مشکل شده بود. مردم پول را پرداخت می کردند، اما رسید صادر نمی شد. مردم مراجعه می کنند به دفاتر و مخابرات می گوید که چون رسید صادر نشده پس شما بستانکار می شوید و باید مجددا پرداخت کنید. این روند صحیح نیست.
تندگویان با تاکید بر اینکه مخابرات باید وقتی سایتش خراب است از قبل اطلاع رسانی کند و امروز باید از مردم به خاطر این اشکالات عذرخواهی کند، خاطر نشان کرد: نباید مبالغ گرفته شده را بار دیگر اخذ کنند.
در ادامه این جلسه مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای شهر نیز در راستای تنویر افکار عمومی گفت: شورای اسلامی یک سایت رسمی دارد با نام شورای اسلامی شهر تهران. هرگونه شبکه و سایت به نام شورا و شورایاری از هیچ نسبتی با شورای اسلامی شهر تهران برخوردار نیست و تمامی این سایت ها توسط افراد بیرونی تشکیل شده است و نمایندگی و مسئولیتی از سمت شورا ندارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - مخابرات - رسانی - تهران - اسلامی - پرداخت - تندگویان - اطلاع - اینکه - هفتاد - دویست - دستور - هفتمین - قانونی - عمومی - تاکید - پردازد - ادامه -

نظر شما در مورد : اگر شوراآنلاین جمع نشود قانونی عمل می کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها