مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46593 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: پیشنهادات شهرداری برای طرح ترافیک خبرنگاران در کمیسیون عمران بررسی می‌شود.

مازندشورا:محمد علیخانی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه تعیین شاخص خبرنگاری توسط شهرداری در حال تدوین است آیا شورا نظارتی بر این موضوع خواهد داشت، گفت: شهرداری پیشنهادات خود را در این رابطه مطرح خواهد کرد و کمیسیون در خصوص این پیشنهاد تصمیم گیری می‌کند.
 
وی ادامه داد: تا پایان اسفند ماه ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیک انجام خواهد شد و طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان نهایی شدن آیین نامه اعتبار دارد.
 
وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص انتقاد به افزایش نرخ بلیت مترو گفت: افزایش زیادی در این حوزه نداشته ایم، شرکت بهره برداری ماهانه ۷۰ تا ۱۰۰ میلیارد ضرر می‌دهد که با این افزایش اندک ماهانه ۱۰ میلیارد از زیان شرکت بهره برداری کاسته می‌شود و هیچ درآمدی افزایش بلیت‌ها برای شهرداری ندارد.
 
علیخانی تاکید کرد: افرادی که مسافر دائمی مترو هستند افزایش بلیت چندانی نداشته اند و تخفیفات خوبی شامل حال آن‌ها شده، حتی متروسواران عادی هم در ساعاتی خاص شامل حال تخفیف می‌شوند و تنها بلیت مترو برای استفاده کنندگان موردی افزایش پیدا کرده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افزایش - ترافیک - شهرداری - میلیارد - ماهانه - نداشته - خبرنگاران - برداری -

نظر شما در مورد : آخرین وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها