بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 08:56

کد مطلب: 46615 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار نوشهر:

بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

مازندشورا: نوشهر - شهردار نوشهر گفت: بودجه شهرداری در سال۹۷ مبلغ ۳۸ میلیارد تومان است که ۴۰درصد آن صرف هزینه های جاری می شود.

مازندشورا: مجید شعبان نژاد دوشنبه شب در نشیت با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه در زمان قبول مسئولیت، شهرداری نوشهر با بدهی زیادی مواجه بود ، افزود : اغلب شهرداری ها به دلیل کمبود منابع اعتباری با مشکلات مالی مواجه هستند.

وی یکی از منابع اصلی درآمدی شهرداری ها را از محل عوارض صدور پروانه اعلام کردو اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و رکود بازار مسکن و کاهش ساخت و ساز این منبع درآمدی نیز کاهش یافته و شهرداری ها را با مشکلات مالی مواجه کرده است.

شهردار نوشهر به بودجه پیش بینی شده شهرداری در سال ۹۷ اشاره و  تصریح کرد:برآورد درآمد شهرداری ۳۸ میلیارد تومان است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده بتوان این درآمد را به ۶۰ میلیارد تومان افزایش داد.

شعبان نژاد با  بیان اینکه  ماهانه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری هزینه می شود و بخش زیادی از درآمد شهرداری را در بر می گیرد ،  ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح و برنامه جدید هزینه های شهرداری را کاهش داده  و به جذب منابع درآمدی تمرکز داشته باشیم.

شهردار نوشهر به برخی فعالیت های عمرانی و خدماتی این شهرداری اشاره و  تاکید کرد: پیاده رو سازی ،ساخت تابلو ورودی و خروجی شهر ،تغییر و اصلاح ایستگاه تاکسی ، خرید دستگاه ساحل روب ، اصلاح میادین شهر ، نصب المان های شهری به همراه دیگر خدمات عمرانی و شهری با برآورد هزینه ۱۰ میلیارد تومان خلاصه طرح های مرتبط با حوزه خدمات شهری ، فضای سبز و تجهیزاتی هستند.

وی یکی از مشکلات عمده نوشهر را آبگرفتگی معابر و خیابانها اعلام کردو گفت:برای هدایت روان آبها ،آبهای سطحی خیابان واحداث کانال مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه  برآورد شده است.

شعبان نژاد آسفالت خیابانها و معابر شهری را از برنامه های مهم پیش رو عنوان کردو اظهار داشت: ۶۹۱ هزار متر مربع از معابر و خیابانهای نوشهر  با برآورد هزینه ۳۱ میلیارد تومان به آسفالت نیاز دارد.

شهردار نوشهر پروژه همافران را یکی از دغدغه های مهم کاری شهرداری و شورای اسلامی نام بردو اتمام این پروژه را اولویت برنامه های خود اعلام کردو افزود: با اتمام این پروژه تا شهریور ماه سال آینده و فروش واحد های ساخته شده بتوان به درآمدی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان دست یافت تا بخشی از تعهدات مالی  شهرداری بدین ترتیب اجرایی شود.

وی در خصوص طرح کمپینگ ساحلی گفت: این طرح با برآورد هزینه ۳ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومانی تنظیم شد که امیدواریم با اجرای آن بتوانیم درآمدی را برای شهرداری فراهم کنیم.

شعبان نژاد خاطر نشان کرد: پروژه زباله سوز با پیشرفت فیزیکی ۹۰درصد با تخصیص اعتبار و همراهی استانداری تا شهریور ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.


منبع : مهر

برچسب ها : #شهرداری #نوشهر #تومان #میلیارد #هزینه #برآورد #درآمدی #شهردار #شعبان #برنامه #پروژه #معابر #اعلام #میلیون #درآمد #مواجه #اشاره #منابع #مشکلات #آسفالت #کمپینگ #خیابانها #شهریور #آینده #خدمات #اتمام #بودجه #اجرای #زیادی #امیدواریم #افزود #بتوان #ساحلی #عمرانی #اظهار #اصلاح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

*

*


X https://sport45.site/