مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46615 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 08:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

شهردار نوشهر:

بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

مازندشورا: نوشهر - شهردار نوشهر گفت: بودجه شهرداری در سال۹۷ مبلغ ۳۸ میلیارد تومان است که ۴۰درصد آن صرف هزینه های جاری می شود.

مازندشورا: مجید شعبان نژاد دوشنبه شب در نشیت با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه در زمان قبول مسئولیت، شهرداری نوشهر با بدهی زیادی مواجه بود ، افزود : اغلب شهرداری ها به دلیل کمبود منابع اعتباری با مشکلات مالی مواجه هستند.

وی یکی از منابع اصلی درآمدی شهرداری ها را از محل عوارض صدور پروانه اعلام کردو اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و رکود بازار مسکن و کاهش ساخت و ساز این منبع درآمدی نیز کاهش یافته و شهرداری ها را با مشکلات مالی مواجه کرده است.

شهردار نوشهر به بودجه پیش بینی شده شهرداری در سال ۹۷ اشاره و  تصریح کرد:برآورد درآمد شهرداری ۳۸ میلیارد تومان است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده بتوان این درآمد را به ۶۰ میلیارد تومان افزایش داد.

شعبان نژاد با  بیان اینکه  ماهانه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری هزینه می شود و بخش زیادی از درآمد شهرداری را در بر می گیرد ،  ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح و برنامه جدید هزینه های شهرداری را کاهش داده  و به جذب منابع درآمدی تمرکز داشته باشیم.

شهردار نوشهر به برخی فعالیت های عمرانی و خدماتی این شهرداری اشاره و  تاکید کرد: پیاده رو سازی ،ساخت تابلو ورودی و خروجی شهر ،تغییر و اصلاح ایستگاه تاکسی ، خرید دستگاه ساحل روب ، اصلاح میادین شهر ، نصب المان های شهری به همراه دیگر خدمات عمرانی و شهری با برآورد هزینه ۱۰ میلیارد تومان خلاصه طرح های مرتبط با حوزه خدمات شهری ، فضای سبز و تجهیزاتی هستند.

وی یکی از مشکلات عمده نوشهر را آبگرفتگی معابر و خیابانها اعلام کردو گفت:برای هدایت روان آبها ،آبهای سطحی خیابان واحداث کانال مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه  برآورد شده است.

شعبان نژاد آسفالت خیابانها و معابر شهری را از برنامه های مهم پیش رو عنوان کردو اظهار داشت: ۶۹۱ هزار متر مربع از معابر و خیابانهای نوشهر  با برآورد هزینه ۳۱ میلیارد تومان به آسفالت نیاز دارد.

شهردار نوشهر پروژه همافران را یکی از دغدغه های مهم کاری شهرداری و شورای اسلامی نام بردو اتمام این پروژه را اولویت برنامه های خود اعلام کردو افزود: با اتمام این پروژه تا شهریور ماه سال آینده و فروش واحد های ساخته شده بتوان به درآمدی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان دست یافت تا بخشی از تعهدات مالی  شهرداری بدین ترتیب اجرایی شود.

وی در خصوص طرح کمپینگ ساحلی گفت: این طرح با برآورد هزینه ۳ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومانی تنظیم شد که امیدواریم با اجرای آن بتوانیم درآمدی را برای شهرداری فراهم کنیم.

شعبان نژاد خاطر نشان کرد: پروژه زباله سوز با پیشرفت فیزیکی ۹۰درصد با تخصیص اعتبار و همراهی استانداری تا شهریور ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - نوشهر - تومان - میلیارد - هزینه - برآورد - درآمدی - شهردار - شعبان - برنامه - پروژه - معابر - اعلام - میلیون - درآمد - مواجه - اشاره - منابع - مشکلات - آسفالت - کمپینگ - خیابانها - شهریور - آینده - خدمات - اتمام - بودجه - اجرای - زیادی - امیدواریم - افزود - بتوان - ساحلی - عمرانی - اظهار - اصلاح -

نظر شما در مورد : بودجه ۳۸ میلیاردی شهرداری نوشهر/ کمپینگ ساحلی اجرا می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*