مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46623 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 09:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر:

حفظ هویت خبرنگاران از وظایف ارشاد و خانه مطبوعات است

مازندشورا: بهشهر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر با بیان اینکه حفظ هویت خبرنگاران از وظایف ارشاد و خانه مطبوعات است بر تلاش در این زمینه تأکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، مسعود فلاح، دوشنبه شب در جلسه معارفه مدیرخانه مطبوعات شهرستان بهشهر گفت: حفظ حق و حقوق خبرنگاران از موارد مهمی است که باید رعایت شود و متولیان در این راستا باید دغدغه این امر را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بیمه خبرنگاران به شکل‌های مختلف به سرانجام نرسید، افزود: اکنون از مشکلات و دغدغه‌های جدی خبرنگاران است که باید با کار کارشناسی شده ساماندهی شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با بیان اینکه خبرنگاران برای فعالیت نیازمند دارا بودن کارت خبرنگاری متحدالشکل هستند، بیان داشت: امیدواریم خانه مطبوعات در این بخش فعال‌تر از گذشته وارد عمل شده و برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

فلاح افزود: اینکه همگان ادعا کنند خبرنگار هستند و حق و حقوق خبرنگارانی که سال‌های سال متحمل سختی در این کار شده‌اند؛ نادیده گرفته شود، منطقی نیست و باید با ساماندهی وضعیت خانه مطبوعات و تعیین نماینده در شهرستان‌ها، به این وضعیت رسیدگی شود.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خبرنگاران - مطبوعات - ارشاد - اینکه - بهشهر - افزود - وضعیت - ساماندهی - فرهنگ - اسلامی - اداره - خبرنگار -

نظر شما در مورد : حفظ هویت خبرنگاران از وظایف ارشاد و خانه مطبوعات است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها