مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4663 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 11:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر

از قطع میکروفون راستگو تا انتفاع سیاسی برخی افراد

مازندشورا: در جلسه امروز شورای شهر الهه راستگو در خصوص حواشی لایحه کاهش اختیارات شهردار اعتراض کرد که در این بین هیئت رئیسه اقدام به قطع میکروفون وی کرد.

مازندشورا:

بلدیه|دویست و هفتاد و هفتمین جلسه امروز شورای شهر در حالی برگزار شد که رد یک فوریت طرح کاهش اختیارات شهردار از مهمترین موضوعات حاشیه ای این جلسه بود.
پس از  اظهارات احمد حکیمی پور درخصوص  پس گیری  امضاء الهه راستگو و یکی دیگر از اعضا ء پیش از رای گیری طرح کاهش اختیارات شهردار، الهه راستگو ضمن رد این ادعا تاکید کرد : به هیچ عنوان امضای خود را پس نگرفتم چراکه برخلاف آنچه از سوی برخی اعضا مبنی بر امضاء ناشی از بی اطلاعی  عنوان شد با درایت و آگاهی کامل این طرح را امضا کردم.
وی انتشار برخی اخبار با این محوریت را نیز کذب خواند و افزود: قطعاً فردی که با آگاهی کامل مبادرت به امضا می کند نیاز به باز پس گیری ندارد و بنده در همان جلسه اعلام کردم که من نیز با برخی اقدامات شهرداری مخالفم و در جای خود به بیان آن خواهم پرداخت.
معاون اداری و اجرایی شورای اسلامی شهر تهران اعتراض جلسه گذشته خود را درخصوص رسانه ای نمودن این مسئله پیش از بررسی کارشناسی آن از سوی عضو ارائه دهنده عنوان کرد و گفت: بنده امضای خود را پس نگرفتم چراکه اصلاح اختیارات را مطرح کردم اما برخی به دنبال انتفاع سیاسی از آن بودند.
لازم به ذکر است ابن اظهارات گلایه آمیز راستگو درحالی مطرح شد که هیئت رییسه شورا اقدام به قطع میکروفن وی نموده بود که همین موضوع سبب شد وی  از این رفتار هیئت رییسه به عنوان تبعیض میان اعضا یاد کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عنوان - راستگو - شورای - اختیارات - نگرفتم - امضای - آگاهی - رییسه - چراکه - شهردار - انتفاع - امروز - سیاسی - حاشیه - اظهارات - امضاء -

نظر شما در مورد : از قطع میکروفون راستگو تا انتفاع سیاسی برخی افراد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها