مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46635 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 10:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک تا هشتم فروردین ماه میزبان زائران شهداست

مدیر اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک:

اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک تا هشتم فروردین ماه میزبان زائران شهداست

مازندشورا: مدیر اردوگاه شهید جعفر زاده اندیمشک گفت: اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک تا هشتم فروردین ماه میزبان زائران شهدا است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی سپاه کربلا، احمد ذلیکانی اظهار کرد: از دهم اسفندماه خادمان شهدا در اردوگاه مستقر و مشغول به فعالیت شدند و اقدامات لازم در امور پشتیبانی و فرهنگی انجام گرفته است.

وی گفت: اردوگاه شهید جعفرزاده در دفاع مقدس مقر رزمندگان لشکر ۲۵ کربلای و مرکز آموزش و محل استراحت‌شان بود و امروز این فرصت ایجاد شد که همچون سال‌های دفاع مقدس زائران عزیز شهدا به مدت یک شب بعد از ورود به خوزستان در این اردوگاه مستقر شوند.

مدیر اردوگاه شهید جعفر زاده اندیمشک تصریح کرد: تا به حال بیش از هزار و ۸۰۰ نفر از مردم ولایت‌مدار استان در اردوگاه حضور یافتند و  تا ۸ فروردین ماه پذیرای زائران خواهیم بود.

زلیکانی گفت: در بازه زمانی اسفند ماه بیشترین زائران از قشر محلات هستند که همه اقشار با سنین متفاوت از نوجوانان و جوانان و تا میانسالان و پیشکسوتان را در بر می‌گیرد.

مسؤول اردوگاه شهید جعفرزاده عنوان کرد: خادمان اردوگاه از جوان‌های نسل سوم و چهارم انقلاب هستند که در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند و در مقاطع مختلف اعم از کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند.

وی افزود: به همت خادمان شهدا، با هزینه کم و کیفیت بالا در حال بازسازی آشپزخانه اردوگاه هستیم تا بتوانیم با غذای گرم و مطلوب به زائران شهدا خدمات‌رسانی شود.

زلیکانی در پایان با اشاره به اینکه ۱۸ سال بعد ازجنگ تا به الان توفیق خادمی شهدا در این منطقه را دارد، گفت: همه خادمان دعوت شده شهدا هستند و از زائران می‌خواهیم که از این محیط که معطر به شهداست نهایت استفاده را ببرند.

انتهای پیام /86041/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اردوگاه - زائران - جعفرزاده - خادمان - مستقر - زلیکانی - شهداست - فروردین - اندیمشک -

نظر شما در مورد : اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک تا هشتم فروردین ماه میزبان زائران شهداست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها