مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46647 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خط1متروتهران پنجشنبه آخرسال رایگان است

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه گفت: در پنج شنبه آخر سال (24اسفند ماه1396) خط یک مترو برای شهروندان جهت زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) رایگان است .

مازندشورا:فرنوش نوبخت دراین باره افزود: طبق برنامه ریزی به عمل آمده برای ارائه سرویس به ایستگاه حرم مطهر ( بهشت زهرا ) در آخرین پنج شنبه سال از ابتدای صبح تا ساعت 19 بعدازظهر همه قطارها به صورت رایگان از ایستگاه تجریش تا ایستگاه کهریزک و بالعکس تردد خواهند داشت و بعد از آن فاصله حرکت قطارها باتوجه به تاریکی کامل هوا طبق برنامه زمانبندی حرکت قطارها اجرا می شود.
وی تصریح کرد: درآستانه فرارسیدن سال نو از آنجا که مردم شریف تهران بر اساس یک سنت قدیمی و حسنه در روز پنجشنبه آخر سال برای زیارت اهل قبوربه بهشت زهرا می روند، همه ساله در این روز ترافیک بسیار سنگینی درجاده های اطراف بهشت زهرا حاکم می شود.
نوبخت ادامه داد: از این رو شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه برای رفاه حال شهروندان گرامی و کاهش ترافیک در آن روز تمهیداتی به عمل آورده است و به صورت ویژه در خط یک مترو سرویس دهی می کنند.
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: روز جمعه 25 اسفند ماه 96 نیز تمامی قطارها به سمت حرم مطهر(بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.
نوبخت خاطرنشان کرد: برنامه حرکت قطارها در سایر خطوط متروی تهران در روز مذکور تغییری نداشته و طبق جداول زمانی حرکت قطارها خواهد بود.
وی یادآور شد: شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه آمادگی این را دارد که در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز در تمامی خطوط اعزام کند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - قطارها - برداری - نوبخت - ایستگاه - برنامه - تمامی - وحومه - ترافیک - خواهند - سرویس - پنجشنبه - رایگان -

نظر شما در مورد : خط1متروتهران پنجشنبه آخرسال رایگان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها