مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46657 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم خراسان جنوبی آماده آسفالت است

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:

۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم خراسان جنوبی آماده آسفالت است

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: ۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم و بزرگراه‌های خراسان جنوبی آماده آسفالت است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری در توضیح این خبر گفت: ۱۰۷ کیلومتر آماده آسفالت در دو کریدور مهم و حیاتی و پرتردد استان قرار دارد که با تأمین قیر و تکمیل پروژه کاهش چشمگیری در تصادفات و تلفات جاده‌ای خواهیم داشت.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در گذشته قیر موردنیاز برای اجرای پروژه‌ها به صورت رایگان تأمین می‌شد و این در حالی است که از چند ماهی است که قیر رایگان تأمین نشده است.

وی افزود: از ابتدای امسال ۱۱۸ کیلومتر از باندهای دوم استان آسفالت شد که ۴۸ کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفت و ۷۰ کیلومتر دیگر هم در حال انجام عملیات خط‌کشی و نصب علائم است.  

وی یادآور شد: هفته گذشته در محور دیهوک به راور ۱۷ کیلومتر زیر بار ترافیک رفت و ۱۵ کیلومتر دیگر هم در مرحله نصب علائم و خط‌کشی قرار دارد.

به گفته وی در محور بیرجند- قاین سه کیلومتر، بیرجند – زاهدان هفت کیلومتر، طبس – خور ۱۳ کیلومتر، سه‌راهی روم به آفریز ۱۲ کیلومتر، محور اسدیه به بیرجند دو کیلومتر و محور طبس - یزد شش کیلومتر آسفالت شده و در حال تکمیل و نصب علائم و خط‌کشی است که در صورت تأمین اعتبار لازم تکمیل و بازگشایی خواهد شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - تأمین - آسفالت - جنوبی - خراسان - خط‌کشی - تکمیل - شهرسازی - علائم - ترافیک - بیرجند - رایگان - استان - باندهای - آماده - مدیرکل - گذشته -

مطالب مرتبط با : ۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم خراسان جنوبی آماده آسفالت است
نظر شما در مورد : ۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم خراسان جنوبی آماده آسفالت است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها