مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46661 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 13:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توزیع سبد کالا به ارزش 120میلیون ریال بین مددجویان بهزیستی این شهرستان در آستانه نوروز

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بابلسر؛

توزیع سبد کالا به ارزش 120میلیون ریال بین مددجویان بهزیستی این شهرستان در آستانه نوروز

اختصاصی مازندشورا: محمد اکبری زعفرانی روز دوشنبه در گفت و گو یی اظهار داشت: به مناسبت ایام نوروز و حمایت از قشرهای ضعیف و آسیب پذیر این مقدار سبد کالا به کمک خیران و نیکوکاران شهرستان تهیه شده است که به زودی توزیع خواهد شد.

اختصاصی مازندشورا: وی با بیان این که ارزش هر سبد کالا 500هزار ریال است تصریح کرد: این سبد کالا شامل روغن ،ماکارونی ،سویا،چای ،قند،رب ،ورنیشل ،و مواد شوینده مانند پودر لباس شویی ،مایع ظرفشویی ،صابون و غیره است که بین مددجویان توزیع خواهد شد.


وی بیان کرد: افراد خیر و نیکوکار منطقه برای همکاری با اداره بهزیستی این شهرستان می ‌توانند در راستای اهداف این نهاد که معلولان، کودکان و زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست و بیماران صعب‌العلاج را حمایت می کند مشارکت داشته و گام موثری در آغاز سال جدید برای نیازمندان بردارند.


وی در پایان لزوم توجه ویژه افراد خیر به نیازمندان را یک امر خداپسندانه دانست و گفت: با توجه به این که به ایام نوروز نزدیک می‌ شویم و در این میان افرادی وجود دارند که از تهیه کمترین معاش زندگی محروم هستند و در انتظار کمک و مساعدت افراد خیر هستند در این زمان بر ما واجب است تا حتی با کمترین امکانات به یاری آن‌ ها بشتابیم.
1هزار و 554نفر در حوزه توانبخشی و 786نفر در حوزه اجتماعی تحت پوشش اداره بهزیستی بابلسرهستند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رئیس اداره بهزیستی ش -

نظر شما در مورد : توزیع سبد کالا به ارزش 120میلیون ریال بین مددجویان بهزیستی این شهرستان در آستانه نوروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها