تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 46664 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سیمای بوشهرشایسته نام این شهرنیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار بوشهر خواستار تلاش برای زیباسازی بوشهر شد و گفت: سیمای بوشهر شایسته نام این شهر و استان بوشهر نیست.

مازندشورا: عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در نشست با شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: در آستانه نوروز هستیم و همه شهرهای استان بوشهر برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده شوند.

وی بر لزوم توسعه زیرساخت‌های شهری و زیباسازی شهرها تاکید کرد و ادامه داد: توانمدی شهرها باید معرفی شود و با ابتکار و نوآوری شاهد اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع در سطح شهرها باشیم.

استاندار بوشهر خواستار توجه به آئین‌های بومی و محلی شد و اضافه کرد: سازمان همیاری شهرداری‌ها در کنار شهرداران به عنوان یک بازوی قدرتمند محسوب می‌شود و باید از این ظرفیت مهم استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته شش میلیون مسافر نوروزی به استان بوشهر سفر کرده بودند، افزود: این تعداد جمعیت چندین برابر جمعیت استان است و باید برای پذیرایی مناسب و شایسته از این گردشگران آماده باشیم.

گراوند با بیان اینکه سیمای بوشهر شایسته نام این شهر و استان بوشهر نیست، تصریح کرد: باید تلاش ویژه‌ای برای توسعه عمرانی شهر بوشهر در همه محلات صورت گیرد و شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم.

وی از برخورد با تخلف‌ها در بکارگیری سفارشی و بدون مجوز نیرو در شهرداری‌ها خبر داد و افزود: استخدام در شهرداری‌ها یا هر دستگاه دولتی تنها با مجوز رسمی انجام می‌شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بوشهر #استان #شهرداری‌ها #باشیم #شایسته #شهرها #افزود #جمعیت #اینکه #آماده #گراوند #شهرداران #نوروزی #سیمای #توسعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سیمای بوشهرشایسته نام این شهرنیست

*

*