مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46672 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ممنوعیت انجام هرگونه حفاری جدیددرروانسر

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار روانسر اعلام کرد: در ایام تعطیلات نوروز انجام هرگونه حفاری در این شهر ممنوع است و فقط در شرایط اضطراری به دستگاه های حفار اجازه چنین اقدامی داده می شود.

مازندشورا:جمال ابراهیمی ساماندهی معابر و آماده سازی شهر برای استقبال از میهمانان نوروزی و ایجاد رفاه برای شهروندان را دلایل اصلی این ممنوعیت عنوان کرد.
وی با اشاره به مدت یک ماهه اعمال این ممنوعیت، تصریح کرد: از پانزدهم تا 17 فروردین سال آینده دستگاه های حفار باید ضمن خودداری از انجام هرگونه حفاری جدید، نسبت به ترمیم و بازسازی نوارهای حفاری باقی مانده در سطح شهر اقدام کنند.
شهردار روانسر افزود: حفاری ها هزینه های مازاد را به شهرداری تحمیل می کند اما صدور مجوز حفاری نیز گریزناپذیر است.
ابراهیمی، ناهماهنگی شرکت های خدمات رسان برای تنظیم زمان و فصل مساعد حفاری را به نظام مالی و نحوه اختصاص بودجه های دولتی مرتبط دانست و اضافه کرد: بودجه های سالانه دولتی در تیر ماه هر سال تخصیص داده می شود و تا طی مراحل تشریفات اداری مربوط به مناقصه و تعیین و واگذاری امور به پیمانکار و تجهیز کارگاه چندین ماه به طول می کشد و ناگزیر اکثر حفاریها در نیمه دوم سال آغاز می شود.
وی تصریح کرد: شهرداری تنها در اسفند هر سال برای تدارک مقدمات سال نو و زیباسازی شهری اجازه حفاری نمی دهد و شرکت های حفار را ملزم به مرمت کانال ها می کند.
شهردار روانسر یادآور شد: شهرداری در هنگام اجرای طرح های عمرانی و آسفالت معابر از قبل به شرکت های حفار اعلام می کند تا در صورتی که نیاز به حفاری و توسعه شبکه خدماتی وجود دارد، پیش از اجرای عملیات عمرانی، کانال های مربوطه را حفر و پس از اجرای تاسیسات محل را پوشانده و سپس شهرداری اقدام به آسفالت نمایند. 
وی اظهار کرد: عمده حفاری ها در محدوده مرکزی شهر به منظور توسعه و ارتقای شبکه های خدماتی انجام می گیرد که نیاز به مرمت و روکش آسفالت در معابر شهری محسوس است.
شهردار روانسر بیان کرد: شهرداری روانسر از چند روز گذشته عملیات لکه گیری آسفالت معابر شهری را آغاز کرده و درصدد بهسازی معابر شهر است.
جمال ابراهیمی گفت: کارخانه دانه بندی شن و ماسه شهرداری روانسر که در ماه های گذشته نیاز به تعمیرات داشت با هزینه ای بالغ بر 400 میلیون تومان راه اندازی شده تا بتوانیم نیازهای زیرسازی را با سرعت و کیفیت بهتری انجام دهیم.
شهر روانسر با داشتن جاذبه های دیدنی و گردشگری و آب و هوای دلنشین در ایام مختلف سال پذیرای گردشگران است.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حفاری - روانسر - شهرداری - معابر - آسفالت - ابراهیمی - اجرای - شهردار - ممنوعیت - عمرانی - خدماتی - گذشته - عملیات - توسعه - بودجه - اقدام - تصریح - هرگونه - هزینه - دولتی - کانال -

نظر شما در مورد : ممنوعیت انجام هرگونه حفاری جدیددرروانسر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*