آغازطرح نوروزی پلیس پیگیری مازندران از 27 اسفندماه/ پرهیز از یادداشت « در مسافرت هستیم»

تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 22:54

کد مطلب: 46684 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

آغازطرح نوروزی پلیس پیگیری مازندران از 27 اسفندماه/ پرهیز از یادداشت « در مسافرت هستیم»

مازندشورا: معاون پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به آغاز طرح نوروزی پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران از 27 اسفند ماه سال جاری، گفت: این طرح تا 14 فروردین ماه سال 97 در استان مازندران ادامه خواهد داشت.

مازندشورا:ولی‌الله گنجیان امروز از شهرستان ساری درباره برنامه‌های پلیس معاونت پیشگیری مازندران در ایام نوروز اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای حفظ امنیت و آرامش به‌مناسبت تعطیلات نوروز اندیشیده شده است.

وی با اشاره به آغاز طرح پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران از 27 اسفند ماه سال جاری، افزود: این طرح تا 14 فروردین ماه سال 97 در استان مازندران ادامه خواهد داشت.

معاون پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران با اعلام اینکه اوج کار پلیس در تعطیلات نوروزی است، افزود: توصیه ما به شهروندان این بوده که برای زمانی که به مسافرت می‌روند کلید منزل خود را به افراد مطمئن بسپارند.

گنجیان با بیان اینکه برخی افراد از مشاهده قبض‌های شرکت‌های خدماتی در صندوق‌های پستی متوجه می‌شوند در منزل کسی نیست لازم است اگر در مسافرت هستند از همسایه‌های خود بخواهند که این قبض‌ها را بردارند، خاطر نشان کرد: در ایام نوروز برخی افراد جلوی درب منزل خود یادداشت می‌گذارند که مسافرت هستند لازم است از این کار نیز پرهیز کنند.

معاون پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران با تأکید بر رفع عیب سیستم‌های هشداردهنده و دوربین‌های مداربسته منازل، خاطرنشان کرد: معمولا مردم مازندران هنگام مسافرت لامپ منزل را روشن می‌گذارند و با این کار تصور می‌کنند که نشان می‌دهند کسی در منزل است در حالی‌که با روشن بودن طولانی‌مدت آن سارقان متوجه می‌شوند در منزل کسی نیست.

86034/ج

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #مازند #مسافرت #پیشگیری #فرماندهی #انتظامی #نوروز #معاون #افراد #می‌شوند #متوجه #می‌گذارند #شهر #تعطیلات #یادداشت #پرهیز #گنجیان #نوروزی #افزود #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغازطرح نوروزی پلیس پیگیری مازندران از 27 اسفندماه/ پرهیز از یادداشت « در مسافرت هستیم»

*

*