مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46689 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراسم استقبال از پیکر 3 شهید گمنام در نوشهر برگزار می‌شود

با حضور پر شور مردم

مراسم استقبال از پیکر 3 شهید گمنام در نوشهر برگزار می‌شود

مازندشورا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نوشهر گفت: مراسم استقبال از پیکر 3 شهید گمنام در نوشهر با حضور پر شور مردم 23 اسفندماه برگزار می‌شود.

مازندشورا:حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان نوشهر اظهار کرد: مراسم استقبال از پیکر سه شهید گمنام در نوشهر با حضور پرشور مردم 23 اسفندماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت 14 در میدان ولی‌عصر این شهرستان برگزار می‌شود، افزود: یکی از این شهدا در تک عملیاتی دشمن در سال ۶۷ در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسیدند که سن این شهید بزرگوار ۲۰ ساله بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نوشهر ادامه داد: شهید بزرگوار دیگری در عملیات رمضان منطقه عملیاتی شرق بصره به درجه رفیع شهادت نائل شدند که سن این شهید ارزشمند خوشنام نیز در زمان شهادت 20 ساله بوده است.

این مسؤول تصریح کرد: شهید دیگری نیز که قرار است در شهرستان نوشهر تشییع و خاکسپاری شوند در عملیات والفجر 4 در منطقه عملیاتی پنجوین با 22 سال سن آسمانی می‌شوند.

جناسمی در پایان گفت: شب وداع با این شهدا چهارشنبه‌شب در مصلای نوشهر برگزار می‌شود و مراسم تدفین این شهدا نیز در پارک نوید این شهر انجام می‌شود.

86019/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهر - نوشهر - مراسم - برگزار - عملیاتی - منطقه - شهادت - شهرستان - عملیات - استقبال - دیگری - بزرگوار - گمنام - جناسمی -

نظر شما در مورد : مراسم استقبال از پیکر 3 شهید گمنام در نوشهر برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها