مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46692 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 07:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تکمیل زیرگذر روستای آبرومند استان همدان نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار

مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان همدان خبر داد:

تکمیل زیرگذر روستای آبرومند استان همدان نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار

مازندشورا: مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر تکمیل زیرگذر روستای آبرومند نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار است، اظهار کرد: سال ۹۱ این پروژه کلنگ‌زنی شده و حتی تعدادی از باکس‌های آن ساخته شده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، حبیب نادیان رفیع با اشاره به اینکه پس از این اتفاق از محل راهداری، اعتباری به این پروژه اختصاص پیدا نکرد، افزود: با وجود پیگیری‌های انجام شده اعتباری به زیرگذر آبرومند اختصاص پیدا نکرد که بتوان آن را به سرانجام رساند.

وی با بیان اینکه قرارداد پیمانکار نیز به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار خاتمه پیدا کرد، ادامه داد: یعنی اگر بخواهیم این پروژه را دوباره اجرا کنیم باید قرارداد جدیدی تنظیم کنیم که ۲ میلیارد تومان اعتبار داشته باشد.

مدیر ساخت و توسعه راه اداره کل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه اگر اعتبار این پروژه به ما اختصاص یابد، آن را اجرا خواهیم کرد، عنوان کرد: البته احتمال دارد که این پروژه به اداره کل راهداری واگذار شود.

وی با بیان اینکه در هر صورت باید یک قرارداد جدید تنظیم شود، گفت: اعتبار این طرح در ابتدا ملی بود اما امروز می‌شود از محل منابع استانی نیز برای آن اعتباراتی در نظر گرفت.

نادیان تأکید کرد: معمولاً این پروژه‌های زیرگذر به اداره کل راهداری واگذار می‌شود، اما ما هم آمادگی اجرا داریم.

وی با اشاره به اینکه تعلل در این پروژه عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز بوده است، اظهار کرد: یک سوم باکس‌های لازم برای اجرای این پروژه ایجاد شده است و در محل موجود است.

نادیان با بیان اینکه امروز باید برای تأمین اعتبار این پروژه نمایندگان به کمک ما بیایند، افزود: اگر اعتبار این پروژه از محل ملی تأمین شود به نفع استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: البته تأخیر در اجرای این پروژه به دلیل وجود پروژه‌هایی بوده است که اولویت بیشتری نسبت به این پروژه نیمه‌تمام داشتند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - اعتبار - اینکه - اداره - همدان - استان - قرارداد - شهر - نادیان - اختصاص - راهداری - زیرگذر - البته - تنظیم - واگذار - اجرای - تأمین - تخصیص - امروز - آبرومند - توسعه - شهرسازی - اعتباری - تومان - افزود - میلیارد - اشاره -

مطالب مرتبط با : تکمیل زیرگذر روستای آبرومند استان همدان نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار
نظر شما در مورد : تکمیل زیرگذر روستای آبرومند استان همدان نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*