بازگشایی ۱۵ کیلومتر دیگر از باند دوم محور دیهوک -راور

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 07:38

کد مطلب: 46695 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه شهرسازی خراسان جنوبی خبر داد:

بازگشایی ۱۵ کیلومتر دیگر از باند دوم محور دیهوک -راور

مازندشورا: صبح امروز بمنظور افزایش ایمنی ترددهای نوروزی ۱۵ کیلومتر دیگر از باند دوم محور دیهوک- راور در خراسان جنوبی بازگشایی و زیر بار ترافیک رفت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری مدیرکل راه شهرسازی استان در توضیح این خبر گفت: از ۲۰۵ کیلومتر محوردیهوک-راور در حوزه خراسان جنوبی تاکنون ۱۰۳ کیلومتر بازگشایی شده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۵۰ درصد این محور طی سال ۹۳ تا ۹۵ بازگشایی شده افزود: از ۱۰۳ کیلومتر بازگشایی شده این محور ۱۵ کیلومتر امروز ۲۲ اسفندماه و ۱۷ کیلومتر در بهمن‌ماه امسال و ۷۱ کیلومتر طی سال‌های ۹۳ تا ۹۶ بازگشایی وزیر بار ترافیک رفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی افزود: از ابتدای امسال ۱۱۸ کیلومتر از باندهای دوم استان آسفالت شد که ۴۸ کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفت و ۷۰ کیلومتر دیگر هم در حال انجام عملیات خط‌کشی و نصب علائم است.

به گفته وی در محور بیرجند- قاین سه کیلومتر، بیرجند – زاهدان هفت کیلومتر، طبس – خور ۱۳ کیلومتر، سه‌راهی روم به آفریز ۱۲ کیلومتر، محور اسدیه به بیرجند دو کیلومتر و محور طبس - یزد شش کیلومتر آسفالت شده و در حال تکمیل و نصب علائم و خط‌کشی است که در صورت تأمین اعتبار لازم تکمیل و بازگشایی خواهد شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #کیلومتر #بازگشایی #شهر #خراسان #شهرسازی #جنوبی #بیرجند #مدیرکل #علائم #تکمیل #امسال #افزود #ترافیک #آسفالت #خط‌کشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازگشایی ۱۵ کیلومتر دیگر از باند دوم محور دیهوک -راور

*

*