مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4670 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 12:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد

اختصاص 500 تابلو فرهنگی به کمپین شهروند قانون مدار

مازندشورا: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اختصاص 500 تابلو فرهنگی در سطح شهر به طرح کمپین شهروند قانون مدار خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عیسی علیزاده با بیان این خبر، گفت:  با توجه به آنچه که برای فعالیت های فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران تعریف شده است با راه اندازی هر کمپین تمامی تابلوهای فرهنگی به موضوع کمپین اختصاص پیدا می کند.
 وی با  اشاره به این که در طرح کمپین شهروند قانون مدار نزدیک به 500 تابلوی فرهنگی درسطح شهر از سوی سازمان زیباسازی به این موضوع اختصاص پیدا کرده است، خاطر نشان کرد:  از سوی دیگر، مناطق 22گانه شهرداری تهران نیز موظف بودند تا بخشی از تابلوها و بیلبوردهای خود  را به تبلیغات در این زمینه اختصاص دهند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان این که این کمپین در جهت ارتقا کیفیت زندگی شهروندان اجرا شده است، اظهار کرد:  آموزش های شهروندی یکی از وظایف تعریف شده در سازمان زیباسازی است.
عیسی زاده  ادامه داد: از سوی دیگر بیلبوردهای شهری به عنوان یک فضای مناسب برای آموزش در حوز های مختلف است که از طریق آنها می توان به شهروندان درمورد رفتار صحیح و رفتار نادرست توضیح داده شود.
این مسئول  تاکید کرد: با توجه به رسالت سازمان در خصوص آموزش شهروندی و بهبود فضاهای شهری، برنامه های متناوبی در قالب کمپین از سوی این سازمان صورت می گیرد و در آنها با تکیه بر تبلیغات شهری برنامه ریزی صورت گرفته است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپین - زیباسازی - اختصاص - فرهنگی - تهران - شهروندی - شهروندان - آموزش - تبلیغات - برنامه - رفتار - تعریف - شهروند - قانون - مدیرعامل - موضوع - بیلبوردهای -

نظر شما در مورد : اختصاص 500 تابلو فرهنگی به کمپین شهروند قانون مدار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها