مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46703 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 09:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظارت میدانی روزانه از دفاتر و غرفه‌های فعالیت شرکت‌ها در طول طرح نوروزی

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر خراسان رضوی خبر داد:

نظارت میدانی روزانه از دفاتر و غرفه‌های فعالیت شرکت‌ها در طول طرح نوروزی

مازندشورا: رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی با اشاره به فرارسیدن ایام طرح نوروزی خدمات سفر استان، به تشریح برخی از برنامه‌های این اداره کل در این ایام پرداخت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی، ابوالفضل گنجی افزود: با توجه به آغاز اجرای طرح نوروزی ۱۳۹۷ از تاریخ ۲۳ اسفندماه امسال تا پانزدهم فروردین‌ماه سال آتی، با محوریت مفاد شیوه‌نامه طرح نوروزی حمل‌ونقل مسافر، نظارت‌های مستمر میدانی را به صورت روزانه از دفاتر و غرفه‌های فعالیت شرکت‌های مسافربری در طول اجرای طرح انجام خواهیم داد.

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در تشریح مواردی که شرکت‌های مسافربری ملزم به رعایت آن‌ها هستند، گفت: این شرکت‌ها ملزم به نصب تابلو منشور حقوق مسافر در محلی هستند که در معرض دید عموم مردم باشد و بتوانند به راحتی از حقوق خود اطلاع یابند.

وی افزود: همچنین یکی دیگر از مواد که باید در معرض دید همگان در محل دفاتر و غرفه‌های این شرکت‌های نصب شود، تابلو نرخ نامه بلیت سفر است، البته این نکته نیز باید مدنظر قرار گیرد که تابلوی نرخ نامه هر شرکت باید صرفاً برای مقاصد دارای قرارداد همکاری با رعایت ضوابط شبکه سیر و به صورت اختصاصی آن شرکت تنظیم گردد.

گنجی بر استمرار انجام پیش‌فروش‌ها به روش‌های حضوری و غیرحضوری تأکید کرد و ادامه داد: لیست فروش بلیت تمامی شرکت‌ها باید باز باشد و آن‌ها ملزم به انجام پیش‌فروش خود به روش حضوری و غیرحضوری در طول ایام اجرای طرح نوروزی ۱۳۹۷ هستند، البته این پیش‌فروش‌ها صرفاً به مقاصدی خواهد بود که آن شرکت در خصوص آن‌ها قرارداد همکاری بر مبنای شبکه سیر دارد.

وی تصریح کرد: عاملان فروش بلیت شرکت‌های مسافربری ملزم به چاپ و تسلیم بلیت به مسافران خود، اعم از مقاصد درون و برون استان، در زمان خرید هستند و در کنار این موضوع باید شماره همراه مسافر در زمان خرید در سیستم صدور بلیت شرکت‌های مسافربری درج شود تا امکان مشارکت آن‌ها در طرح نظرسنجی پیامکی فراهم شود.

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با بیان اینکه مدیرعامل و یا مدیر پاسخگوی شرکت‌های مسافربری در تمامی ساعات فعالیت پایانه برای پاسخگوی به مراجعان حاضر خواهند بود، ادامه داد: همچنین این افراد در تمامی اوقات شبانه‌روز از طریق ارتباط تلفنی باید به صورت کامل در دسترس و آمده پاسخگویی باشند و اینکه مسئول شرکتی در طول این ایام امکان پاسخگویی نداشته باشد، برای ما قابل‌قبول نخواهد بود.

وی در ادامه به نکات دیگری در خصوص کارکنان شرکت‌های مسافربری اشاره کرد و افزود: شرکت‌های مسافربری باید از کارکنان موجه و دارای حسن سابقه با رعایت استفاده از لباس فرم متحدالشکل و الصاق کارت شناسایی آن شرکت استفاده کنند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شرکت‌های - حمل‌ونقل - مسافربری - اداره - مسافر - استان - نوروزی - آن‌ها - رئیس - اجرای - رعایت - ادامه - تمامی - فعالیت - افزود - غرفه‌های - شرکت‌ها - دفاتر - راهداری - جاده‌ای - امکان - غیرحضوری - استفاده - حضوری - کارکنان - پاسخگویی - پاسخگوی - اینکه - صرفاً - تابلو - خراسان - میدانی - روزانه - همچنین - البته - همکاری - قرارداد - دارای - مقاصد - پیش‌فروش‌ها -

مطالب مرتبط با : نظارت میدانی روزانه از دفاتر و غرفه‌های فعالیت شرکت‌ها در طول طرح نوروزی
نظر شما در مورد : نظارت میدانی روزانه از دفاتر و غرفه‌های فعالیت شرکت‌ها در طول طرح نوروزی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*