کسب رتبه برتر اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حوزه املاک و حفاظت اراضی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 09:31

کد مطلب: 46715 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با ارسال لوح صورت گرفت:

کسب رتبه برتر اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حوزه املاک و حفاظت اراضی

مازندشورا: اداره کل راه و شهرسازی خوزستان موفق به کسب رتبه برتر در حوزه املاک و حفاظت اراضی در سطح وزارت راه و شهرسازی شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، حمیدرضا عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی در لوحی خطاب به علی ملک محمدی، مدیر املاک و حقوقی این اداره کل از ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن تقدیر کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: از همکاری و همراهی جنابعالی در راستا کمک به ارتقای سطح کیفی و کمی عملکرد یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن تقدیر و تشکر می‌نماییم.

همکاری مدیریت املاک و حقوقی با یگان حفاظت در حفظ و حراست از اراضی دولتی و ملی و اجرای احکام و تعیین تکلیف اراضی دولتی داخل حریم و محدوده استان و تهیه نقشه‌های kmz توسط کارشناسان املاک و یگان منجر کسب رتبه برتر و تقدیر و قدردانی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اداره کل راه و شهرسازی خوزستان شد.

این لوح سپاس طی مراسم رسمی به فرمانده یگان حفاظت جناب سرهنگ وسمرادی و آقای ملک محمدی مدیر املاک و حقوقی اهداء شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #حفاظت #شهر #املاک #اراضی #تقدیر #شهرسازی #اداره #خوزستان #حقوقی #سازمان #وزیر #دولتی #محمدی #معاون #عملکرد #همکاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کسب رتبه برتر اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حوزه املاک و حفاظت اراضی

*

*