تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 46740 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حاشیه اتوبان قزوین-کرج پاکسازی شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: در آستانه فرارسیدن سال جدید حاشیه اتوبان قزوین-کرج توسط مردم پاکسازی شد.

مازندشورا:در آستانه سال جدید و در یک حرکت مردمی با حضور کارکنان و کارگران یکی از واحدهای صنعتی حاشیه اتوبان حدود یک کیلومتر از مسیر آزادراه قزوین به کرج از زباله پاکسازی شد.

در این حرکت مردمی که به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در اجرای طرح استقبال از بهار با حضور علی اکبر اسدالهی مدیرکل منابع طبیعی استان، رئیس اداره محیط زیست شهرستان البرز، سعید مافی سرپرست شهرداری محمدیه و مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی مسیر انجام شد این مسیر از زباله پاکسازی شد.

علی اکبر اسدالهی مدیرکل منابع طبیعی استان دراین مراسم اظهارداشت: همه وظیفه داریم از طبیعت صیانت کنیم و آن را برای ایندگان نگهداریم تا دچار چالش زیست محیطی نشویم.

وی اضافه کرد: صیانت از طبیعت نیازمند فرهنگ سازی تا همراهی مردم در کارها جلب شود و کارهای ماندگاری را در عرصه منابع طبیعی محقق کنیم.

مدیرکل منابع طبیعی استان قزوین یادآورشد: اگر همه شهروندان احساس مسئولیت کرده و در صیانت از منابع طبیعی کوشا باشند محیط زیبایی برای زندگی ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: خداوند طبیعت زیبا را برای بهره مندی انسان ایجاد کرده تا انسان ها بتوانتد از آن لذت ببرنند و ماهم باید از نعمت های الهی برای بهتر زندگی کردن بخوبی استفاده و در صیانت آنها نیز تلاش کنیم.

در این برنامه علاوه بر پاکسازی اطراف اتوبان تعداد ۱۳۰۰ اصله درخت در این مسیر غرس شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #طبیعی #منابع #پاکسازی #صیانت #مدیرکل #استان #طبیعت #قزوین #شهر #اتوبان #زندگی #ایجاد #انسان #مردمی #کارکنان #واحدهای #اسدالهی #زباله #صنعتی #حاشیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حاشیه اتوبان قزوین-کرج پاکسازی شد

*

*